Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
329 / 356
За результатами проведення переговорної процедури з придбання електричної енергії, який потрібно обрати строк для укладання договору згідно ч.7 ст.40 та п.5.ч.8.чт.40 Закону про публічні закупівлі.?
Відповідь
17.01.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
410 / 403
Доброго дня. Відповідно до частини 6 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Підскажіть, будь ласка чи не є порушенням збільшення ціни за одиницю товару визначену в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році при укладенні додаткової угоди в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми? Дякуємо.
Відповідь
17.01.2022 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
481 / 487
Оприлюднено допорогову закупівлю, яка, виявилося вже в період подання пропозиції, виявилося що не підписана. Чи можливо проведення процедури без підпису та чи є це порушенням?
Відповідь
17.01.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
555 / 573
Доброго дня! За результатами відкритих торгів було укладено на рік договір на закупівлю електричної енергії. Фактично споживання електричної енергії замовником за період дії договору зменшився. Чи потрібно вносити зміни в договір про закупівлю у разі зменшення (фактичне споживання) обсягу предмету закупівлі та зменшення ціни відповідно до фактичного споживання?
Відповідь
16.01.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
522 / 546
У нашій громаді виконує обов'язки УО по закупівлях депутатка місцевої ради,яка ще й окрім цього очолює комісію по бюджету
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2