Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4518 / 4130
Доброго дня! Просимо роз'яснити, як правильно діяти Замовнику у тому разі, коли під час оприлюднення інформації на веб-порталі була здійснена технічна помилка, а саме, була неправильно зазначена адреса Учасника - переможця переговорної процедури закупівлі. Оскільки Законом "Про публічні закупівлі" питання щодо виправлення технічних помилок не регулюється, виникає запитання - чи маємо ми право скасувати протокол про визначення переможця у звязку з технічною помилкою, прийняти нове рішення про визначення переможця (із зазначенням правильної адреси) та виправити дані на веб-порталі з прикріпленням цих документів (та, звичайно, повідомлення про намір укласти договір)? Мінекономрозвитку вже давло подібне роз'яснення за законом "Про здійснення держвних закупівель" (від 01.12.2015 № 3302-05/40086-08), чи є це роз'яснення актуальним і за новим Законом? Завчасно дякую за відповідь!
Відповідь
06.02.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5367 / 5313
Прошу роз'яснення,щодо порядку складання річного плану закупівель в разі відсутності в кошторисі повної суми для оплати надання послуг на рік, а також чи можливо провести переговорну процедуру закупівлі на заплановану суму, а договори про закупівлю укладати на суму виділених асигнувань?
Відповідь
06.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3023 / 2980
При закупівлі канцелярських товарів в додатку до річного плану закупівель як правильно вказувати даний предмет: 30192700-8 Канцелярські товари чи 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне? Дякую за відповідь.
Відповідь
06.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3811 / 3704
Питання стосовно застосування процедури електронних закупівель послуг із здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО. Повідомляємо, що на 2017 рік для здійснення вищезазначених заходів управлінню передбачено 15,0 тис. грн.. До управління надали заяви учасники АТО, які бажають пройти професійне навчання на водія транспортних засобів, але тільки за місцем проживання в Марганецькій автошколі ТСОУ. Відповідно до доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 09.06.2016 року № 07-57/0/35-16 «Про впровадження процедури електронних закупівель» щодо рекомендацій стосовно придбання товарів, робіт і послуг у системі ProZorro загальна вартість закупівлі повинна бути не меншою 3 тис. грн., тобто якщо вартість навчання складає від 3,0 тис. грн., управління повинно проводити закупівлю послуг навчання у системі ProZorro. Просимо надати роз’яснення, яким чином у даному випадку управління праці та соціального захисту населення повинно проводити процедуру закупівлі послуг професійного навчання для учасників АТО, та чи маємо ми право укладати прямі договори з навчальними закладами, якщо учасник антитерористичної операції бажає навчатися тільки за місцем проживання.
Відповідь
06.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3444 / 3226
Відповідно до п.2 Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2006 року № 187, ветерани війни та інваліди усіх категорій мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування, путівки до якого придбані за рахунок коштів державного бюджету. Просимо надати роз’яснення чи маємо ми право під час проведення електронних закупівель в системі ProZorro на допорогових тендерах (відповідно до доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації щодо рекомендацій стосовно придбання товарів, робіт і послуг у системі ProZorro загальна вартість закупівлі повинна бути не меншою 3 тис. грн.) вказувати окрім профілю захворювання, місцевість та назву конкретного санаторію за вибором пільговика, оскільки згідно Закону України «Про публічні закупівлі» замовник не повинен обмежувати конкуренцію.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2