Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.12.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5710 / 5765
Доброго дня! Поясніть, буль-ласка, чи дозволяється застосовувати ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України до укладення договору за результатами переговорної процедури закупівлі і в яких випадках?
Відповідь
22.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3851 / 3725
Доброго дня. Відповідно до розділу 5 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) - Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Відповідно до ст.8 Закону просимо надати відповіді на наступні запитання: 1. Який момент або дія вважається початком проведення процедури закупівлі? 2. Чи може Замовник, розпочати закупівлю в кінці поточного року та завершити її (укласти договір) в наступному році (наприклад 20.01.2018) при цьому застосувати частину 5 ст. 36 Закону і до 20.01.2018 (як приклад) укласти додаткову угоду в межах 20% від попереднього (тендерного) договору? 3. Що таке в розумінні Закону - «видатки на цю мету затверджено в установленому порядку», оскільки визначення в Законі «видатки» відсутні? Чи можна вважати, що видатки – це включення закупівлі до річного плану? Дякуємо.
Відповідь
22.12.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7783 / 7668
Доброго дня. Відповідно до ст.35 Закону переговорна процедура застосовується Замовником у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Відповідно до ст.8 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) просимо надати відповіді на наступні запитання: 1. Чи повинні закупівлі, які два рази не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників, відповідати один одному в частині предмету закупівлі, технічним і якісним характеристикам, а також вимоги до учасників? 2. Чи потрібно, при проведенні вже переговорної процедури закупівлі, вимагати від учасника надати всі документи та довідки які були визначенні тендерною документацією за попередніми двома закупівлі, а саме по ст.16 та ст.17 Закону? Оскільки ст.35 Закону не передбачає надання Переможцем документів передбачених ст.17 Закону. Дякуємо.
Відповідь
21.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6573 / 6610
За численними зверненнями розпорядників бюджетних коштів області просимо надати відповідь на наступне запитання. Відповідно до статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник має намір продовжити на 20 % тендерний договір за результатами переговорної процедури. В одному з пунктів договору прописана наступна норма: "В разі, якщо жодна із Сторін протягом 10 календарних днів до дати закінчення дії Договору не повідомить іншу Сторону про свій намір його розірвати, цей Договір вважається автоматично продовженим на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 % суми, визначеної у Додатку № 13 до цього Договору, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку". Чи треба в даному випадку замовнику укладати та розміщувати в системі ProZorro додаткову угоду про продовження строку дії договору?
Відповідь
21.12.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5142 / 5020
Доброго дня! В травні - червні 2017 року наша організація проводила відкриті торги щодо закупівлі апаратури для запису та відтворення аудіо - та відеоматеріалу – за кодом ДК 021:2015 - 32330000-5 (апаратно-програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку) на суму 24 999 389,40 (двадцять чотири мільйони дев’ятсот дев’яносто дев’ять тисяч триста вісімдесят дев’ять гривень 40 коп.) грн. з ПДВ. В липні 2017 року був укладений договір щодо вищезазначеної закупівлі, в якому встановлено термін поставки товару - до 01 жовтня 2017 року, а строк дії договору - до 31 грудня 2017 року. Відповідно до частини 5 статті 36 Закону дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Прошу роз’яснити наступне: чи може наша організація укласти додаткову угоду щодо закупівлі апаратури для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу – за кодом ДК 021:2015 - 32330000-5 (апаратно-програмний комплекс для створення системи відеоконференцзв’язку) в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. З повагою, Шпильова Т.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2