Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.07.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6074 / 6116
які поршагові дії треба зробити застосовуючи цей закон? зареєструватись, скласти положення про( тендерний комітет,або про закупівлі, сума яка не перевищує 50 тис.?,оприлюднити річний план ??? вносити зміни "копеечные"
Відповідь
19.07.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4942 / 5020
Чи необхідно Комунальному некомерційному медичному підприємству "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька"опубліковувати закупівлі товарів, послуг за рахунок благодійних внесків, які є незапланованими.
Відповідь
18.07.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4902 / 4707
Чи означає додана відповідь Мінеконом розвитку і торгівлі України, що закупівля електричної енергії повинна здійснюватись на підставі типового договору про постачання електричної енрегії, форма якого встановлена Правилами користування електричною енергією, що затверджені Постановою НКРЕ № 28 від 31.07.1996 року
Відповідь
18.07.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4607 / 4822
На сайті ПРОЗОРО були проведені тендерні процедури, але електронна цифрова підпис не накладено. Являється це порушенням правильності проведення процедури та закону України про Публічні Закупівлі і які наслідки це може привести. Дякую.
Відповідь
18.07.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5007 / 5050
Чи можливо змінювати ціну за одиницю товару не більше ніж на 10% згідно статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" в допорогових закупівлях?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2