Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.10.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3284 / 3416
Нами підписана додаткова угода (до договору на суму, що не перевищує 50 тисяч гривень), якою конкретизовано, що вартість послуг сплачується не тільки за бюджетні призначення замовника, але і, зокрема, за рахунок відшкодувань орендаря. Отже, розмір бюджетного зобов'язання замовника є меншим, ніж загальна ціна договору. Ми хочемо відобразити наші (замовника) бюджетні зобов’язання (реальні витрати за кошторисом). Проте, по-перше, договори про відшкодування з орендарем не оприлюднюються, по-друге, загальна ціна договору не змінилася і відсутня жодна з підстав, що передбачені ч.5 ст.41 Закону. Функціонал авторизованого майданчика "Держзакупівлі.онлайн" не дозволяє підвісити скан-копію додаткової угоди без обрання однієї з підстав для внесення змін до договору відповідно до ч.5 ст.41 Закону. Надайте, будь ласка, відповідь щодо порядку дій в даній ситуації. Як нам відобразити наші бюджетні зобов’язання (реальні витрати) відповідно до кошторису?
Відповідь
08.10.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3423 / 3317
Прошу надати розяснення щодо наступної систуації: У нас оголошена спрощена закупівля на капітальний ремонт дороги по вул. Челюскіна на сумму 1400000,00 грн., що є роботами. Водночас, наразі виникла необхідність здіснити закупівлю поточного ремонту цієї ж дороги, але зовсім іншої ділянки (ямковий ремонт) на суму 40000,00 грн., що є послугами. При цьому код за ДК 021:2015 однаковий для обох закупівель - 45230000-8. Чи необхідно враховувати вартість проведених капітальних ремонтів (робіт) по об'єкту (наприклад дорога), при визначені процедури закупівлі поточного ремонту (послуг) по цьому ж об'єкту?
Відповідь
08.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2772 / 2904
Статтею 4 Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон) зазначено, що учасники ринку електричної енергії провадять свою діяльність на ринку електричної енергії на договірних засадах. Відповідно до п. 1.2.1. Постанови НКРЕКП від 14.03.2018 року №312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії» (далі – Правила) передбачено, що на роздрібному ринку електричної енергії споживання та використання електричної енергії для потреб електроустановок споживача здійснюється за умови забезпечення розподілу/передачі та продажу (постачання) електричної енергії на підставі договорів про розподіл/передачу, постачання електричної енергії, надання послуг комерційного обліку, які укладаються відповідно до цих Правил, Кодексу системи передачі, Кодексу систем розподілу та Кодексу комерційного обліку. Водночас в пункті 6 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) передбачено, що цей Закон не застосовується у випадку, якщо замовники, визначені у пункті 4 частини першої статті 2 цього Закону, здійснюють закупівлі таких предметів закупівлі паливно-енергетичні ресурси для виробництва електричної, теплової енергії (у тому числі ядерне паливо (опромінене чи неопромінене, зокрема поглинаючі стрижні систем керування та захисту), ядерні матеріали) проведення геологічного вивчення родовищ корисних копалин. Виходячи з вищевикладеного, просимо надати роз'яснення щодо можливості в рамках чинного законодавства укласти договір з електропостачальником без проведення тендерної процедури.
Відповідь
07.10.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2576 / 2391
У нас виникла така ситуація: у прозоро ми зареєстрували код 50100000-6 Послуги з ремонту технічного обслуговування транспортних засобів ав дужках вказали по заміні коліс. частину коштів ми уже використали. Чи можемо ми ті кошти що залишилися використати на ремонт транспортних засобів але вже не по заміні коліс?
Відповідь
05.10.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3210 / 3206
У лютому 2020 року (до набрання чинності нового Закону про закупівлі), було укладено договір на 125 тис грн. без застосування процедури (до 200 тис.) На даний момент виникла потреба в укладанні договору на інший предмет закупівлі за цим самим кодом ДК на 331 грн. Мова йдеться про закупівлю КЕП. Чи можливо це розцінювати цю закупівлю, як нагальну потребу, згідно п.3 ч.7 ст.3 ЗУ "Про ПЗ"): 3) якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із: виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі. Обставини - строк дії ЄЦП закінчується 09.10.2020, з 07.11. 2020 підписання документів тільки КЕП. Як саме треба оформити прямий договір не використовуючи спрощену закупівлю? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2