Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.04.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
806 / 892
Відповідно до розпорядження КМУ від 25.09.2019 №846-р, а саме абзацу 3 пункту 3, в якому зазначено, що згідно з додатком 2 зазначена централізована закупівельна організація проводить тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів згідно з додатком 4 за рахунок коштів державного бюджету з 1 січня 2021 року. Відповідно до додатку 2 Держрибагентство України підпадає під вищевказану категорію замовників. Однак в даному розпорядження нічого не вказано про територіальні органи. В своїх відповідях на аналогічні запитання Мінекономіки посилається на інформаційний лист 3304-04/6578-06 від 06.02.2020 https://www.me.gov.ua/Files/Download?Id=1750f7d9-21d8-46c9-bfc8-f83ef76c9023 Однак слід зазначити, що у цьому листі йдеться про територіальні органи центральних органів виконавчої влади, які утворені як юридичні особи. Між тим, територіальні органи Держрибагентства діють у складі Держрибагентства як відокремлені структурні підрозділи та не мають статусу юридичної особи, але мають код ЄДРПОУ, власний кошторис та самостійно сплачують податки та збори. На основі вищевикладеного просимо надати роз’яснення з приводу здійснення тендерних закупівель через ДУ "Професійні закупівлі" територіальними органами Держрибагентства з урахуванням особливостей їхнього статусу.
Відповідь
23.04.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1093 / 1242
Добрий день. На підставі пп.12,13 ч.1 ст.9 Закону №922 прошу надати відповідь. Як провести закупівлю за лотом за яким не відбулися відкриті торги, якщо за іншими лотами тендер відбувся?
Відповідь
23.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
890 / 941
Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» (надалі по тексту – Театр) укладає договори цивільно-правового характеру з запрошеними режисерами-постановниками вистав Театру, акторами. Враховуючи положення ст. 1, 9 Закону України «Про публічні закупівлі» просимо надати наступні роз’яснення та консультацію: 1. Чи підпадають договори цивільно-правового характеру з запрошеними режисерами-постановниками вистав, акторами під сферу дії Закону України «Про публічні закупівлі»? 2. Якщо такі договори підпадають під сферу дії Закону України «Про публічні закупівлі», то просимо роз’яснити яким чином Театр має публікувати такі договори, враховуючи той факт, що внаслідок оприлюднення подібних звітів про договори/процедур закупівель відбувається поширення необмеженому колу осіб конфіденційної інформації про особу виконавця за договором. Зокрема, в договорі вказується наступна інформація: персональні дані виконавця (дата народження, адреса реєстрації, адреса фактичного проживання, номери телефонів, електронна пошта, дані паспорту або документів, що їх замінюють, РНОКПП, номери банківської карти), відомості про майновий стан особи (розмір гонорару). В той же час, норми ст. 32 Конституції України, Рішення Конституційного Суду України від 30.10.1997 року № 5-зп, ст. 11, 21 Закону України «Про інформацію», Закону України «Про захист персональних даних» забороняють розповсюдження такої інформації, оскільки вона є конфіденційною (з обмеженим доступом) і отримувати її мають право виключно компетентні органи у встановлених законодавством випадках. Дане питання є особливо актуальним, враховуючи факт підвищеного суспільного інтересу до акторів та режисерів-постановників, багато з яких є суспільно значимими особистостями.
Відповідь
23.04.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1037 / 1062
У річному плані закупівель Замовника на 2021 рік за кодом ДК 021:2015 "90920000-2 - послуги із санітарно-гігієнічної обробки" 2 заплановані закупівлі: 1. послуги з боротьби зі шкідниками (очікувана вартість 20 тис. грн ); 2. послуги необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій короновірусної хвороби (Covid-19), а саме додаткові послуги з прибирання та дезінфекції ТЗ (трамваї, тролейбуси, автобуси) та додаткові послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (очікувана вартість 2 025,0 тис. грн). Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" від 17.03.2020 за № 530-IX, дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи чи послуги, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19). Перелік таких товарів, робіт чи послуг та порядок їх закупівлі затверджуються Кабінетом Міністрів України. Отже, на закупівлю послуг необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій короновірусної хвороби (Covid-19), а саме додаткових послуг з прибирання та дезінфекції ТЗ (трамваї, тролейбуси, автобуси) та із санітарно-гігієнічної обробки приміщень очікуваною вартістю 2 025,0 тис. грн дія Закону не поширюється, а отже, Замовник за результатами такої закупівлі в ЕСЗ оприлюднив звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель та договір про закупівлю з усіма додатки до нього. На підставі вищевикладеного, просимо роз'яснити, чи має право Замовник укласти договір надання послуг з боротьби зі шкідниками очікуваною вартістю 20 тис. грн без застосування ЕСЗ та оприлюднити звіт про договір про закупівлю (т.к. закупівля до 50,0 тис грн.) чи враховуючи обсяг закупівлі послуг з виконання заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій короновірусної хвороби (Covid-19), Замовник повинен обрати процедурою вищезазначеної закупівлі - відкриті торги.
Відповідь
22.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
874 / 918
Ми плануємо придбати геодезичне устаткування вартістю 150000,00 грн. чи потрібно нам проводити спрощену закупівлю товару? Якщо ми, Комунальне підприємство, створене Лисичанською міською радою, 100% комунальна частка у статутному капіталі підприємства, але в статуті вказано п. 1.5 розділу І, що "підприємство є комерційним" та п. 1.8 розділу І "Підприємство здійснює свою діяльність на принципах комерційного розрахунку та власного комерційного ризику". Ми не фінансуємося з місцевого чи державного бюджету. Додаємо скановану копію статуту.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2