Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.10.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1486 / 1413
Що в розумінні Закону України про публічні закупівлі є завершенням процедури закупівлі? Дякую
Відповідь
01.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1425 / 1483
Доброго дня! У відповідності до положень частини 2 статті 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» договори про надання житлово-комунальних послуг укладаються відповідно до типових або примірних договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України або іншими уповноваженими законом державними органами відповідно до закону. Такі договори можуть затверджуватися окремо для різних моделей організації договірних відносин (індивідуальний договір та колективний договір про надання комунальних послуг) та для різних категорій споживачів (індивідуальний споживач, колективний споживач). Постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690 затверджено Правила надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та форми типових договорів на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Згідно вказаних форм типових договорів передбачено надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на підставі одного єдиного договору. При цьому, предмет закупівлі послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення визначається за різними кодами основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - «65110000-7 - Розподіл води» та «90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод» відповідно. Електронною системою закупівель не передбачено можливість проведення закупівлі предмет якої визначається одночасно за кількома різними кодами національного класифікатора України ДК 021:2015. З огляду на викладене, враховуючи вищенаведені положення нормативно-правових актів, прошу надати роз’яснення з приводу того, яким чином Замовнику можливо провести закупівлю послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення: проводити окремі процедури закупівель послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з укладенням окремих договорів, положення яких суперечитимуть законодавству у сфері житлово-комунальних правовідносин, чи здійснювати закупівлю вказаних послуг шляхом проведення однієї процедури закупівлі, що не відповідає законодавству у сфері публічних закупівель?
Відповідь
22.09.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1642 / 1714
Доброго дня, підкажіть будь ласка, ми провели відкриті торги на паливо, акцептували переможця уклали з ним договір на постачання палива. На сьогодняшний день оптова ціна на ринку палива зросла і вона вища у Постачальника, чим ціни на паливо по договору між нашими ідприємствами. На момент укладення договору сторони не могли передбачите нерівномірне зростання цін на паливо на оптовому та роздрібному ринку, що призвело до того, що ціни постачання на оптовому ринку вище, чім ціни реалізації товару за цим договором. Постачальник відмовляється від постачання товару, про що надав листа. Умовами Договору передбачено дострокове його розірвання за ініціативою однієї зі сторін шляхом укладення додаткової угоди. Чи можливо з нашої сторони розірвати цей договір, посилаючись на вину Учасника, та укласти прямий договір або провести переговорну процедуру з іншим Постачальником на суму, що не перевищує 20% від розірваного договору.
Відповідь
10.09.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1651 / 1727
Чи підпадає тристоронній договір підряду на поточний ремонт, в якому стороною "Замовником" є замовник, дія на якого згідно статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" розповсюджується (бюджетна організація), "Підрядником" є фізична особа - підприємець, а третя сторона - приватна організація, за кошти якої буде проводитися вказаний поточний ремонт, і яка в договорі називається - "Платник"? Крім того, вказана третя сторона "Платник" є місцевим благодійним фондом, але, у будь-якому разі, договір є договором фактично підряду, а не благодійної допомоги за змістом, лише оплата за послугу буде здійснена цим благодійним фондом.Просимо відповісти на питання щодо можливості укладання вказаного тристороннього договору без використання електронної системи закупівель, будь-яких процедур закупівель, та чи потрібно відображати вказаний договір в річному плані закупівель і оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, якщо кошти за вказану послугу не сплановано в місцевому бюджеті фактично і ці кошти взагалі не потрапляють на будь-який рахунок "Замовника" (бюджетної організації)?
Відповідь
09.09.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1465 / 1464
Доброго дня! Підкажить, згідно з п.16 Постанови 1216, винагорода за послуги ЦЗО, за організацію та проведення тендеру замовнику у разі, коли проведення тендерів в інтересах такого замовника зазначеною організацією не є обов’язковим, у розмірі, що не перевищує: 1) 3 відсотків суми договору, якщо очікувана вартість закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення процедури закупівлі, становить не більш як 10 млн. грн. (наприклад договір укладено на 9 млн. грн.- то сума винагороди складатиме - 270 000,00 грн) Цей договір за послуги ЦЗО яким чином проводиться через Рrozorro?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2