Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1324 / 1321
Доброго дня! Відповідно до пункту 7 частини першої статті 17 Закону замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі . Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради проводив чергову закупівлю. На стадії кваліфікації з’явилися підозри до учасників, а саме щодо їх пов’язаності. За для підтвердження або спростування цієї інформації та для об’єктивної оцінки учасників ми звернулися з офіційним листом на майданчик «zakupki.prom.ua» з проханням надати IP адреси учасників закупівлі, на що нам відповіли, що IP адреси є конфіденційною інформацією і майданчик нам її не надасть. Надайте, будь-ласка, роз’яснення: яким чином Замовник може перевірити пов’язаність учасників процедури закупівлі? Та чи є правомірними дії майданчика «zakupki.prom.ua», щодо ненадання інформації Замовнику.
Відповідь
31.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1802 / 1722
З 29 жовтня система Prozorro інтегрувалася з реєстром Державної податкової служби (раніше Державна фіскальна служба України). Відтепер дані щодо відсутності/наявності податкової заборгованості переможця тендеру потрапляють в систему за автоматичним запитом. Технічно інформація з'являється після формування повідомлення про намір укласти договір, у строки, встановлені Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України від 17.01.2018 № 37/11. Згідно ч. 3 ст. 17 Закону спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої ТА ЧАСТИНОЮ ДРУГОЮ статті 17 Закону, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. Дякуємо. У зв'язку з викладеним, просимо роз'яснити чи є вимога тендерної документації, затвердженої після 29.10.2019 року, про надання переможцем протягом 5 днів довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, порушенням норм ч. 3 ст. 17 Закону, враховуючи що Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Чи будуть вважатися такі дані, що з'являються за автоматичним запитом ДП Прозорро, інформацією з відкритого реєстру, доступ до якого є вільним?
Відповідь
22.08.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1831 / 1807
Прошу дати відповідь на запитання: В ЗУ "Про публічні закупівлі" зазначено, що переможець аукціону має надати серед всього іншого довідки про несудимість (МВС) та про незаборгованість перед бюджетом(ДФС) протягом 5 календарних днів. Але ці організації надають такі довідки протягом місяця (МВС) та 5 робочих днів (ДФС). Чи не вбачається тут суперечності? Можливість взяти ці довідки через посередників за плату в більш короткі терміни вважаю легалізованою корупцією. Чи не так? Коли писали Закон "Про публічні..." строки видачі довідок були відомі. Що це - свідомий цирк?
Відповідь
29.07.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2881 / 2927
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, ми (УПО в Одеській області, 40108934) як Замовник торгів провели закупівлю послуг добровільного страхування фінансових ризиків за процедурою відкриті торги. За результатом оцінки Електронною системою закупівель найбільш економічно вигідною визначено пропозицію Учасника - АТ «УОСК» (код ЄДРПОУ 23734213), засновником якого є зокрема УПО в Одеській області (5,26% від загальної кількості статутного капіталу). Враховуюче викладене виникає питання, чи буде правомірне укладання відповідного договору за результатом проведеної процедури закупівлі з Учасником-переможцем, засновником якого є Замовник торгів (5,26% від загальної кількості статутного капіталу) ?
Відповідь
25.06.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2524 / 2555
Питання пов'язане з тлумаченням процесу та строків подання документів переможцем торгів. Напиклад, 23.05.2019 був оприлюднений намір укласти договір. Переможець направив на адресу переможця документи передбачені ч. 1 та ч.2 ст.17 Закону "Про публічні закупівлі" 24.05.2019 (п'ятниця), Замовнмк їх отримав 27.05.2019 (понеділок). Чинність довідок закінчувалвсь 25.05.2019 (субота). Чи є правомірним відхилення тендерної пропозиції переможця у зв'язку з тим, що на момент отримання довідок Замовником вони втратили свою чинність?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2