Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7560 / 7339
Чи може співвиконавцем Переможця бути недержавна (суспільна) організація (фонд), яка зареєстрована на території України?
Відповідь
28.08.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5021 / 4827
Може ли відокремлений підрозділ (Філія) підприємства, який не має статусу юридичної особи, брати участь у державних закупівлях, а саме подати пропозицію на закупівлю, на підставі довіреності головного підприємства?
Відповідь
09.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7724 / 7597
Якщо у тендерах Prozorro в якості постачальника послуг приймає комунальне підприємство (КП), чи дійсно чинне законодавство дозволяє такому підприємству надавати послуги, але забороняє здавати майно (наприклад, спецтехніку) в оренду чи в прокат щляхом участі у тендерних процедурах? Зіткнулися із ситуацією, що КП не може податися на закупівлю послуг спецтехніки із водієм (!) лише тому, що в назві тендеру, у коді CPV та у тендерній документації наявні слова "оренда" і "прокат" спецтехніки, а не "послуги" спецтехніки.
Відповідь
06.07.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4780 / 4759
Просимо пояснити, чи можлива, з правової точки зору, участь у тендері на закупівлю робіт консорціуму без створення юридичної особи у складі двох юридичних осіб (обидві резиденти України), з подачею спільної тендерної пропозиції Лідером цього консорціуму (юридичною особою), від імені якого буде подана тендерна пропозиція та сплачена сума тендерного забезпечення, з подальшим укладанням, у разі перемоги у тендері, трьохстороннього договору між замовником та співвиконавцями (Лідером та членом консорціуму)?
Відповідь
05.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6225 / 6164
Відповідно до пп.35 п.1 ст.1 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" (зі змінами) учасник процедури закупівлі - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію. Також, згідно з пп.30 п.1 ст.1 цього ж закону, тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. Враховуючи вищевикладене, просимо Вас надати роз'яснення чи можна не вважати учасником процедури закупівлі підприємця, юридичну особу (резидента або нерезидента), якщо надана ним тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2