Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.05.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3654 / 3589
Прошу Вас проконсультувати нас у такому питанні: Ми збираємося оголошувати відкриті торги. Очікувану вартість вказувати краще з ПДВ чи без ПДВ? І якщо ми вкажемо з ПДВ, то чи не буде це дискримінацією для учасників, які працюють без ПДВ? Чи зможе такий учасник подати свою пропозицію і при подачі зможе вказати, що працює без ПДВ (тобто чи буде йому доступна така функція чи система буде автоматично видавати з ПДВ)?
Відповідь
27.04.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3961 / 3836
Добрий день, підскажіть будьласко. Наше підприємство виграло тендер за процедурою відкриті торги про надання послуг їдалень(послуги з постачання готової їжі з доставкою),ціна договору зазначена з ПДВ, договір укладений та виконується.Замовник комунальний заклад. з посиланням на пп.197.1.1. п. 197.1. ст. 197 ПК України, просить внести зміни до ціни договору і зазначити її без ПДВ. Чи правомірно це? Чи не буде після внесення змін до договору,це невідповідністю lj тендорної документації та тендерної пропозиції. Дякую.
Відповідь
30.03.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4359 / 4366
Замовником при реєстрації пропозиції вказана сума закупівлі (170 000 грн.) з ПДВ. І Прописані наступні вимоги: "До уваги учасників неплатників ПДВ. При реєстрації пропозиції всі учасники реєструють пропозицію з урахуванням ПДВ. У разі заключення договору з переможцем торгів, який є неплатником ПДВ, від суми з якою він переміг на аукціоні – буде вирахувано ПДВ." Учасник надає пропозицію 114 320,50 UAH, включаючи ПДВ, при цьому є неплатником ПДВ. Учасник вимагає заключить з ним договір на суму 114 320,50 UAH, без ПДВ. Як правильно вчинити замовнику?
Відповідь
11.10.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5147 / 5219
Доброго дня! Просимо Вас надати нам роз'яснення щодо такого питання! Замовник оголосив допорогову закупівлю з очікуваною вартістю 25 000,00 грн. (з ПДВ). Ми маємо бажання прийняти участь в даній закупівлі, однак ми не являємось платником ПДВ! Яким чином (як правельно) нам подати свою пропозицію БЕЗ ПДВ, аби при проведенні аукціону нашу пропозицію не було показано як враховуючи ПДВ, та ми могли розуміти, що ціни інших учасників також без ПДВ, аби з орієнтуватись у пониженні вартості! Завчасно дякуємо за оперативну відповідь!
Відповідь
27.09.2017 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
4820 / 4829
Чи можна відмінити торги або визнати такими, що не відбулися, коли кошти заплановано по КЕКВ 3110 (ціна одиниці товару не менше 6000,00 грн без ПДВ), а учасники надали пропозиції з меншою ціною? Плани по коду 2210 відсутні.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2