Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4616 / 4558
за результатами відкритих торгів у 2017 році було укладено договір строком до 31.12.2017 року. На прикінці року укладено додаткову угоду щодо подовження дії цього договору на строк, необхідний для проведення процедури закупівлі. На початку наступного року відбулось фінансування за даним предметом закупівлі лише на суму, яка не перевищує 200 тис. грн. чи можливо укласти угоду 20%? Чи необхідно розірвати договір та провести допорогову закупівлю товару?
Відповідь
05.02.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3825 / 3692
Доброго дня! Прошу надати роз"яснення по даному питанню: У комунальному підприємстві призначено директора.У контракті прописано, що він має право займатися закупівлями Прозоро.Директор не має вищої освіти. У ЗУ Про публічні закупівлі прописано, що уповноважена особа повинна мати вищу освіту. Чи має право, у нашому випадку, директор бути уповноваженою особою немаючи вищої освіти?
Відповідь
05.02.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3916 / 4040
Поясніть будь-ласка яким чином застосовується частина 5 статті 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" (задалі - Закон) для договору про надання послуг. А саме, якщо дія договору про закупівлю ПОСЛУГ продовжуєть на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, відповідно, у двадцятивідсотковому додатковому договорі закладаються додаткові обсяги, які необхідно виконати на початку року. При цьому на дату підписання додаткового договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми основного договору зросли показники (згідно чинного законодавства) закладені в договорі, а саме зріс рівень заробітної плати, збільшились окремі коефіцієнти, тощо. Отже, зважаючи на вищенаведене, чи можна в додатковому договорі в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми основного договору, підписаного застосовуючи частину 5 статті 36 Закону, закласти додаткові обсяги, а також змінені (згідно чинного законодавства) інші показники, що застосовуються в договорі, відмінні від тих, що закладені в основному договорі: рівень заробітної плати, коефіцієнти, тощо? Чи можна закладати лише додаткові обсяги, а інші показники договору залишаються без мін?
Відповідь
05.02.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3969 / 3931
У тендерній документації Замовник торгів виклав наступну вимогу - ...закупівля товарів, робіт і послуг не буде здійснюватися ... у суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з Російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Просимо надати відповідь щодо порядку та строку отримання такого підтвердження
Відповідь
02.02.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4822 / 4810
Після проведення відкритих торгів на закупівлю робіт з утеплення на ринку збільшилася вартість мінеральної вати, яка є основним матеріалом для утеплення, що тягне за собою неможливість учасника виконати свої зобовязання за даним договорм. Учасник пропонує збільшити вартість вати, яка вказана в кошторисній документації, на 10% в рамках договору, однак зменшивши обєми закупівлі. Чи можливі подібні маніпуляції при закупівлі робіт, і що робити оскільки договором не було передбачено надання передплати та частина робіт вже виконана?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2