Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6540 / 6433
Відділом освіти 12 січня 2017р. оприлюднено річний план закупівель та оголошення про допорогові закупівлі за п'ятим знаком. З 17.01.2017р. вступив в дію наказ №2092 від 19.12.2016р.«Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі» (використовувати у планах закупівель четвертий знак). Закупівлі, які оголошені за п'ятим знаком на сьогоднішній день, після підписання даного наказу потрібно провести за четвертим знаком тобто відкриті торги, які наші дії:? 1. Відмінити оголошені допорогові закупівлі, та розпочати закупівлі за четвертим знаком(відкриті торги? 2. Продовжити розпочаті процедури (допорогові)закупівель?
Відповідь
01.06.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6533 / 6203
За результатами проведення переговорної процедури закупівлі укладено договір на комунальні послуги. Додатковою угодою внесено зміни до договору про зміну регульованого тарифу. Чи потрібно розміщувати на Прозоро повідомлення про внесення змін до договору.
Відповідь
02.11.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6532 / 6339
Добрий день! Наше підприємство є юридичною особою, що здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, є виробником теплової енергії (монополіст) та здійснює закупівлі виключно за власні кошти. Підприємство є замовником у розумінні Закону України № 922-VІІІ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року. Відповідно до пункту. 4 частинип першої статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» № 2939-VI від 13.01.2017р. ми є розпорядниками інформації. Але част. 3 статті 13 передбачено, що «на розпорядників інформації, визначених у пунктах 2, 3, 4 частини першої та в частині другій цієї статті, вимоги цього Закону поширюються лише в частині оприлюднення та надання відповідної інформації за запитами. Чи правильно ми розуміємо, враховуючи вищенаведене, що наше підприємство зобов’язано лише оприлюднювати річні плани закупівель на сайті Прозорро відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», в інших випадках інформація надається лише за запитами. Дякуємо.
Відповідь
23.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6528 / 6687
Орган державної влади отримав страхове відшкодування завданих матеріальних збитків внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. За кодом ДК 021:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» вже використано передбачені ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» межі. Чи можна в такій ситуації укласти прямий договорів, на розмір отриманих страхових коштів та опублікувати звіт про його виконання?
Відповідь
10.08.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6527 / 6551
У видпаку якщо замовник підпадає під одну з умов незастосування ЗУ "Про публічні закупівлі", передбачених ч. 3 ст. 2, чи може замовник: 1. провести закупівлю з використанням системи Прозорро за власним бажанням? 2. якщо відповідь на питання 1. так, чи можливо оскаржити таку закупівлю в порядку, передбаченому ст. 18 Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2