Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2904 / 3185
Між Замовником (бюджетна організація та бюджетні кошти) та Підрядником було укладено договір на виконання робіт на 800 000,00грн. Договір укладено16.04.2020р. без проведення торгів. Виконано роботи та закрито Актам на 600 000,00 грн. В результаті проведення робіт, виникла необхідність проведення додаткових робіт, в звязку з чим Замовником було замовлено коригування робочого проекту. Після Коригування робочого проекту загальна сума робіт збільшилась на 380 000,00 грн до 50% від загальної вартості договору. Чи має право Замовник провести переговорну процедуру за п.5. ст.40 З.У. "Про публічні закупівлі" ? Чи необхідно застосовувати інший варіант: розірвати діючий договір та провести спрощену закупівлю ?
Відповідь
14.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2902 / 3091
Згідно з вимогами документації спрощеної закупівлі учасник подає документи та довідки (підписані, датовані) щодо відповідності визначеним замовником критеріям. Учасником поданий увесь перелік документів, що вимагався замовником, кожен з яких підписаний КЕП (у форматі .pdf.p7s), але самі довідки (у форматі pdf.) не мають підписів та печаток учасника. Чи вважати електронний підпис у такому випадку підписом самої довідки? Чи повинен замовник відхилити таку пропозицію?
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2901 / 2768
Відповідно до частини 3 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", що набув чинності 19.04.2020,у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.Запитання: оприлюдення цього звіту є виключно повноваженнями уповноваженої особи, чи цим може займатися і тендерний комітет, у разі коли діє і тендерний комітет, і уповноважена особа?
Відповідь
18.02.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2901 / 2830
Кошторисом бюджетної неприбуткової організації передбачена закупівля за КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт автомобілів» (КРАЗ, ГАЗ і корчувач) на загальну суму 390 тис.грн. Згідно пункту 3.16. Положення про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту, затвердженого Наказом Мінтрансу № 102 від 30.03.98, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 квітня 1998 р. за № 268/2708, до капітального ремонту належать роботи, пов'язані із заміною кузова для автобусів та легкових автомобілів, рами для вантажних автомобілів або одночасною заміною не менш трьох базових агрегатів. Ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлює, що процедура відкритих торгів застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Питання: до якої категорії закупівель віднести капітальний ремонт автомобілів – закупівлі робіт чи закупівлі послуг, при його фінансуванні як капітальних видатків?
Відповідь
14.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2901 / 2814
Громадські об`єднання є учасниками конкурсу фінансової підтримки соціально-культурних проектів ІГС на території Вінницької міської ОТГ. На даний час розробляються зміни до програми міської ради, згідно з якою надається фін. підтримка громадським організаціям на реалізацію власних проектів, відповідно до вимог законодавства. Питання: громадські об`єднання - учасники конкурсу, підпадають під визначення "Замовники, які здійснюють закупівлі відповідно до Закону "Про публічні закупівлі", зазначені в п.3 ч.1 ст.2 цього Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2