Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5487 / 5486
Підкажіть будь ласка, що робити коли у переговорній процедурі закупівлі при публікуванні договору в систему було помилково внесено не правильний номер договору. Додатковою угодою ми внесли зміни і вказали правильний номер договору але тепер в звіті про закупівлю стоїть неправильний номер, а в повідомленні про внесення змін до договору вже стоїть правильний. Що ще треба зробити щоб все виправити чи відмінити закупівлю?
Відповідь
26.01.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5059 / 4880
Доброго дня! Підкажіть будь ласка ми проводимо переговорну скорочену процедуру з монополістами сума більша чим 200 тис. вказуємо суму і кількість товару чи послуги яка буде використана за рік але договір ми зареєструвати на всю суму не можемо тому що в нас немає кошторисних призначень на даний час. Ми робимо додатковою угодою зменшення до суми такої яку можемо зареєструвати, протягом року нам виділяють кошти і ми мусимо укласти просто договір без ел. системи бо коштів надходять але не перевищують межу через місяць приходять ще кошти і ми тоді знову проводимо процедуру переговорну. Чи можна на початку року провести одну процедуру і зареєструвати тільки ту суму з договору згідно кошторисних призначень при надходженні коштів протягом року дореєстровувати в межах договору
Відповідь
26.01.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4569 / 4474
Чи можливо укласти додаткову угоду до укладеного договору на купівлю природнього газу, якщо ціна природнього газу збільшилася на 10,4 % від ціни, вказаної в укладеному договорі, за умови, що зазначена зміна не приведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Відповідь
26.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4032 / 3974
Доброго дня!Надайте консультацію, будь ласка, з такого питання. Нами, державною установою було укладено тендерний договір на постачання природного газу на 2017 рік,але нам не вистачило і ми уклали додаткову угоду на суму, що не перевищує 20 %, згідно до Закону,але потім виникла необхідність у постачанні ще газу на суму 10 тис. на січень місяць 2018 року, в зв"язку з тим ,що новий перемржець тендеру укладе з нами договір лише з першого числа наступного місяця!Чи можемо ми укласти прямий договір згідно до Разъяснения Лист-роз'яснення Мінекономрозвитку від 18.12.2014 N 3302-05/44074-03Щодо здійснення закупівель, які замовник об’єктивно не міг передбачити на початку року або на момент здійснення первинної закупівлі. Частиною першою статті 4 Закону передбачена можливість внесення змін до річного плану закупівель. При цьому форма внесення змін до річного плану державних закупівель, періодичність і характер таких змін (зміна очікуваної вартості закупівлі, предмету закупівлі, терміну початку процедури закупівлі тощо) законодавством не визначені та не обмежені. Тому замовник може періодично вносити зміни до річного плану закупівель відповідно до наявного фінансування, потреби у товарах, роботах, послугах тощо, але у будь-якому випадку до здійснення відповідної закупівлі. Таким чином, ураховуючи, що Законом встановлено порядок придбання товарів, робіт і послуг, здійснення закупівель замовником у разі: 1) виникнення додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель коштів; 4) зекономлених у разі зміни ціни договору в бік зменшення у випадках, визначених у частині п’ятій статті 40 Закону; 5) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі; 6) інших подібних випадках, можливе після вчинення замовником дій, передбачених частиною першою статті 4 Закону, зокрема внесення змін до річного плану закупівель, керуючись вартісними межами, встановленими у частині першій статті 2 Закону, оскільки, виходячи зі змісту пункту 21 частини першої статті 1 Закону та з урахуванням Бюджетного кодексу України (у разі, якщо замовником є розпорядник бюджетних коштів або одержувач бюджетних коштів), такий предмет закупівлі у вищевказаних випадках вважатиметься новим предметом договору.;???Казначейство відмовляється приймати такий варіант,що нам робити,чи маємо ми право на додаткову закупівлю???Дякую за відповідь!
Відповідь
26.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3956 / 3813
Чи обов'язково оприлюднювати звіт про укладений договір, якщо ціна договору перевищує 50 тис.грн., але в ньому декілька предметів закупівель і жоден з них не дорівнює і не перевищує 50 тис.грн.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2