Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.01.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5000 / 4885
Як вірно укласти та висвітлити договір на продукти харчування при зміні ціни, як у системі прозоро вірно прописати кількість???
Відповідь
29.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5149 / 4992
Були оголошені відкриті торги з поділом на два лоти, Перший раз торги відмінені через відсутність учасників, Другий раз відбулися частково (за першим лотом), за другим лотом не відбулися двічі. Згідно вашого роз яснення на запит 16/2016 не передбачено випадку застосування переговорної процедури у разі, якщо торги відмінено частково за лотом. Яку процедуру торгів проводити по другому лоту втретє?
Відповідь
29.01.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6133 / 5427
Після проведення переговорної процедури по 5 лотам у 2017 р. Замовником був укладений Договір на надання послуг. Договір укладений один на 5 лотів. Термін дії цього Договору до 31.12.2018 р. По одному Лоту послуги надані в повному обсязі у 2017 р., по інших термін завершення – 2018 р. Надайте , будь ласка, пояснення – як надавати Звіт про виконання Договору відповідно до ст. 10 по кожному Лоту окремо, або в цілому по Договору, враховуючи , що в Договорі прописано 5 лотів з різним терміном надання послуг.
Відповідь
29.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4485 / 4366
Екологічною програмою передбачено природоохронний захід «Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення та знешкодження відходів». На захід передбачено фінансування в розмірі 867,0 тис. грн. В зв’язку з виникненням нагальної потреби в ліквідації несанкційонованих сміттєзвалищ після новорічних свят чи можемо ми заключити прямий договір на суму 100,0 тис. грн. А в подальшому на решту суми провести відкриті торги?
Відповідь
28.01.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5115 / 5092
Вихідні дані: -ч.5 ст. 36 Закону дозволяє продовжити строк договору про закупівлю на початок наступного року в межах 20%; - ст.2 Закону передбачає,що його дія не поширюється на договори з ціноюпредмету закупівлі менше 200 тисяч; - за рішенням місцевої влади закупівлі вартістю понад 3 тисячі мають відбватися через систему "Прозорро". Є договір, укладений у 2017 році, ціна якого складає 185 тисяч грн. (тобто є допороговим). Був укладений через "Прозорро", за процедурою "відкриті торги". У грудні сторони уклали додаткову угоду про продовження строку дії договору (без зазначення фінансування). Протягом січня договір виконувався. Зараз стало питання про оплату. Ціна послуг, вже наданих у січні, — 25 тис.грн. Якщо це новий предмет закупівлі, то на ці правовідносини поширюється заборона прямої закупівлі, встановлена місцевою владою (бо дорожче за 3 тис.). Чи можна застосувати до цього договору ч.5 ст. 36 Закону, наприклад, за аналогією закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2