Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.03.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4659 / 4274
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи має право замовник у тендерній документації вимагати надання зразків товару, який закуповується.
Відповідь
28.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5859 / 5498
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, наше підприємство виявляє бажання приймати участь у різноманітних семінарах, тренінгах, курсах. Наприклад, бухгалтер - "вивчення змін у трудовому праві", юрист - "питання щодо публічних закупівель". Тобто, працівники поодинично планують проходити подібні курси. Оплачуємо за дані послуги ми, як роботодавці. Допоможіть вирішити питання, нам бюджетом виділено 300 тис. на оплату таких послуг. Чи необхідно проводити процедуру торгів?? Проблема в тому, що ми не можемо скласти технічні вимоги закупівлі, не знаємо, які курси зацікавлять працівників, коли вони будуть тощо. Тобто передбачити на майбутнє, теми семінарів ми не взмозі. Враховуючи сказане, чи являється "участь у семінарах" - закупівлею згідно Закону???
Відповідь
28.03.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4881 / 4585
Доброго дня! У Замовника виникає питання чи можливо в тендерній документації та в проекті договору на закупівлю по відкритим торгам прописати вимогу надання забезпечення виконання договору такого змісту: «Забезпечення виконання договору має бути надано Підприємству/Замовнику Учасником/Виконавцем у вигляді оригіналу безумовної безвідкличної банківської гарантії від банківської установи що входить до першої групи банків згідно рішення Правління НБУ №657 від 10.02.2017 р. не пізніше дати укладання Договору про закупівлю.» Чи може бути розцінене зазначене посилання щодо надання банківської гарантії від певних банків з державною часткою як обмеження кола учасників або як дискримінаційні вимоги до учасників , тощо . Дякуємо.
Відповідь
28.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3628 / 3536
Доброго дня. Підкажіть чи можна за одним договором закупити товари різних категорій (мають різні коди ДК) у одного постачальника якщо їх загальна вартість не дорівнює та не перевищує 50 000 грн.
Відповідь
28.03.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5160 / 5028
Державний вищий навчальний заклад «Криворізький державний педагогічний університет» є державним навчальним закладом, фінансованим за рахунок коштів державного бюджету, згідно з затвердженим кошторисом. При укладанні договору на постачання теплової енергії в 2017 році в кошторисі нашої установи було недостатньо коштів на надання цих послуг протягом всього бюджетного року. Асигнування, які були призначені для вказаних послуг, а відтак і сума договору вичерпані. На даний момент виникла необхідність у закупівлі послуг теплопостачання та наявні кошти для придбання цього виду послуг в кошторисі університету. 1. Чи можливо провести переговорну процедуру (оскільки постачальник монополіст) двічі в період одного бюджетного року? 2. Яким чином сплатити рахунки за надані послуги теплопостачання за період проведення переговорної процедури. Можливо застосувавши приписи частини3 статті 631 Цивільного кодексу України? 3. Яким чином передбачити оплату наданих послу в договорі за період проведення переговорної процедури, тобто до його фактичного укладання?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2