Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.05.2018 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
2736 / 2736
Доброго дня! У мене виникло питання з приводу можливості повторного розміщення закупівлі на електронному майданчику. Наш заклад провів закупівлю, в результаті якої було відхило всіх учасників у зв'язку з невідповідністю умовам тендерної документації. З якого часу ми маємо право повторно рощміщувати оголошення на закупівлю, який у нає має бути статус на електроному майданчику? І існує термін оскарження після відхилення всіх пропозицій, якщо так, то яким нормативним актом це регламентується?
Відповідь
16.05.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4169 / 4107
Доброго дня! Чи має право уповноважена особа працювати за договором ЦПХ, так як має можливості прийняти по трудовому договору? Чи може бути уповноважена особо технічним працівником?
Відповідь
16.05.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3664 / 3715
Комунальне підприємство уповноважене в 2009 році по наданню послуг з вивезення побутових відходів у селищі , за які сплачують споживачі. Крім того, на утриманні та обслуговуванні у підприємства є об’єкти благоустрою, з яких теж вивозиться сміття. Фінансується утримання об’єктів благоустрою з місцевого бюджету по програмі організації благоустрою населеного пункту. Сміття вивозиться на різні полігони і по селищу збирається як власними силами, так і з залученням підрядників. Загальна вартість послуг (бюджет+власні кошти) з розміщення сміття на полігонах та вартість послуг підрядників (бюджет+власні кошти) - перевищує 200 тис. грн. Чи потрібно проводити тендер на послугу з вивезення відходів, якщо підприємство є єдиним виконавцем послуги (з залученням субпідрядників для збирання відходів)? Якщо тендер потрібно проводити, то як розмежовувати власні та бюджетні кошти, що сплачуються за розміщення відходів на одних і тих же полігонах, та сплачується одним і тим же підрядним організаціям? В разі, якщо органом місцевого самоврядування буде проведено конкурс на виконавця послуг з вивезення сміття, відповідно до ст.. 35-1 Закону України «Про відходи» (у випадку виграшу конкурсу комунальним підприємством) - чи потрібно буде проводити тендер на закупівлю послуг з розміщення відходів та залучення підрядників для збирання відходів?
Відповідь
16.05.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3350 / 3310
1.Чи підлягає оприлюдненню додаткова угода до договору підряду, в якій встановлено ліміт асигнувань на відповідний бюджетний рік?
Відповідь
15.05.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3226 / 3202
"Про надання роз’яснення щодо організації заходів, направлених на часткове відшкодування вартості путівок дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за послуги з оздоровлення дітей, та використання бюджетних коштів в рамках виконання (дотримання) Закону України «Про публічні закупівлі» Слов'янською міською радою планується у 2018 році витратити 640000,00 грн на оплату часткової вартості путівки до дитячих закладів оздоровлення. Відповідно статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» сфера застосування поширюється на замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Прошу Вас надати роз'яснення: чи застосовується Закон України "Про публічні закупівлі" до "організації заходів, направлених на часткове відшкодування вартості путівок дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за послуги з оздоровлення дітей"
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2