Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4241 / 4193
Банківська гарантія є чинною протягом строку дії тендерної пропозиції. У гарантії містяться умови про порядок внесення змін у неї. Чи може банківська гарантія, яка не є тендерною пропозицією, а є її забезпеченням, бути зміненою у час від дня розкриття тендерних пропозицій до визначення переможця? Проблемне питання: банківська гарантія в цілому відповідає тендерній документації, але містить положення, які не у повній мірі відповідають вимогам тендерної документації, наприклад: відсутня вказівка на безвідкличність, незрозуміло визначений строк дії гарантії, не вказаний МФО банку, хоча дані відомості є обов'язковими відповдіно до вимог до банківської гарантії. Формально, є підстава визнати учасника таким, що не відповідає вимогам, через невідповідність його забезпечення вимогам документації, хоча за суттю дані порушення не є значними. Тому, чи можуть принципал, бенефіціар і банк змінити текст банківської гарантії у період з дня розкриття тендерних пропозицій і до укладення договору з переможцем. Дякую.
Відповідь
03.04.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4234 / 3899
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 01008, м.Київ, вул. Михайла Грушевського, 12/2 Про невідповідність деяких технічних вимог майданчиків нормативно-правовій базі у сфері публічних закупівель Департамент економічного розвитку Кам`янської міської ради Дніпропетровської області (далі - департамент) звертається з наступного питання. Під час здійснення закупівель, вартість яких є менше за вартість, встановлену в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", замовники керуються наказом ДП "Зовнішторгвидав" від 13.04.2016 №35 "Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель". Під час укладання договорів, за результатами проведених допорогових закупівель, замовники керуються нормами Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України. Під час здійснення в електронній системі закупівель ProZorro допорогової закупівлі та розміщення інформації на авторизованому електронному майданчику Zakupki.prom.ua, департаментом було виявлено невідповідність деяких технічних вимог зазначеного авторизованого електронного майданчика чинному законодавству у сфері публічних закупівель. Побудова електронної закупівлі у системі складається з окремих блоків, один із яких, а саме модуль "Контракт", містить опцію "працювати з договором". ЇЇ застосування дозволяє завантажувати до системи додаткові угоди до укладених договорів, протоколи розбіжностей тощо. При оприлюдненні додаткової угоди до договору, укладеного у результаті здійснення допорогової закупівлі, із застосуванням модулю "Контракт", департамент зіткнувся з необхідністю зазначити причину внесення змін у відповідності до 36 ст. Закону "Про публічні закупівлі" у зв'язку із відсутністю будь-якої альтернативної причини, серед запропонованих системою. Відомо, що статтею 36 Закону України "Про публічні закупівлі" визначено виключний перелік випадків, у яких дозволено вносити зміни в істотні умови договорів, укладених лише у результаті проведених процедур закупівель (тендерів). Вимоги зазначеної статті не застосовуються у разі проведення допорогових закупівель. Ураховуючи зазначене вище, просимо надати відповідне доручення ДП "Прозорро" щодо приведення технічних вимог майданчиків у відповідність до чинного законодавства у сфері публічних закупівель. Заздалегідь вдячні за порозуміння та співпрацю. Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради О.А. ЧЕРНИШОВ Єрмоленко Галина Валеріївна Гончаренко Людмила Іванівна (0569) 50-57-42
Відповідь
03.04.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4710 / 4611
Харківський національний університет радіоелектроніки просить надати роз’яснення з наступного питання. Сума предмету закупівлі, яка була запланована згідно додатку до річного плану складало 199 999,00 грн., з них 190 000,00 грн. було використано (тип процедури – допорогова закупівля з оприлюдненням звітів про укладені договори). На даний час виникла додаткова потреба в закупівлі товарів на суму 150 000,00 грн., яка була не передбачена у 2017 р. Питання: ми маємо можливість провести тендерні процедури закупівлі на суму 150 000,00, якщо у додатку до річного плану була запланована сума 199 999,00 грн., з них на суму 190 000,00 грн. була проведена допорогова закупівля.
Відповідь
03.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4625 / 4542
Опис у доданому файлі
Відповідь
31.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4236 / 4117
Просимо роз’яснити як визначається вартість предмету закупівлі при укладенні договору про закупівлю із фізичною особою, що не має статусу підприємця. Чи входить до вартості предмету закупівлі нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що проводиться юридичною особою при виплаті доходу фізичній особі за договором ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2