Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6562 / 6382
Відділом освіти наразі проводиться тендер на ПММ. В процесі проведення тендеру сесією були виділені дод.кошти на ПММ.Відділ освіти має намір заключити разовий договір з постачальником на суму виділених коштів(тендер не завершено),але місцевий УДКСУ не реєструє цей договір,мотивують тим, що ми повинні були призупинити тендер,сплюсувати всі кошти і розпочати новий. Питання:чи правомірні дії УДКСУ і чи має право відділ освіти заключити одноразовий договір?
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6561 / 6767
При визначенні коду за новим класифікатором ДК 021:2015 не знайшли коди на закупівлю послуг: 1) з утримання дренажних насосних станцій; 2) знесення (розбирання) елементів благоустро; 3) розбирання металевих новорічних конструкцій та світлових прикрас на об'єктах благоустрою. Звертаємося до Вас з проханням внести зміни до Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015, або допомогти з визначенням кодів в діючому Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015.
Відповідь
27.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6557 / 6400
Чи є обов'язковим критерієм наявність експертного висновку робочого проекту реконструкції об'єкта для початку проведення процедури відкритих торгів? Чи можна починати процедуру закупівлі без цього висновку на очікувану вартість?
Відповідь
05.12.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6551 / 6448
Доброго дня»! Підкажіть будь ласка: в Січні 2017 року було укладено договір на суму 49 тис. на послуги харчування, тому звіт про укладені договори не було оприлюднене на сайті Прозорро. В грудні 2017 року була надана додаткова угода на суму 10 тис. Чи потрібно оприлюднювати Звіт про укладені договори? Так термін 1 день з дня укладання договору вже ДАВНО пройшов. Дякую.
Відповідь
04.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6551 / 6616
Забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії має відповідати вимогам тендерної документації. Складаючи гарантії, банки, час від часу,включають у текст гарантії положення про те, що вони "на першу письмову вимогу Бенефіціара здійснються платіж у розмірі гарантійної суми, якщо у запиті буде вказано, що Принципал порушив свої зобов'язання передбачені Тендерною пропозицією, та що настала одна з таким підстав: ... (за ст. 24 ЗУ Про публічні закупівлі)". Питання: ані ЗУ Про публічні закупівлі, ані самими тендерними пропозиціями не встановлені обов'язки для учасників/переможця укладати договори, продовжувати участь, брати участь в аукціоні, бо це є їх права. Чи можна розглядати формулювання "якщо у запиті буде вказано, що Принципал порушив свої зобов'язання передбачені Тендерною пропозицією" є таке, що унеможливлює отримання Бенефіціаром гарантійної суми, оскільки він ніколи не зможе вказати у запиті на адресу банку зобов'язання, яке порушив Прнципал, і що передбачене його тендерною пропорзицією? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2