Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2523 / 2574
Існує потреба в закупівлі товару по коду 30210000-4 Машини для обробки даних (ноутбук та планшети)на суму більше 50000,00. Як це провести, якщо функционал майданчика не працює на суму більше,ніж 50000,00? Дякую
Відповідь
06.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3187 / 3154
Просимо розтлумачити п.3 ч.2 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі». Застосування норми вартісних меж здійснюється коду ДК вцілому, сумуючи всі очікувані вартості закупівель, чи виходячи з очікуваної вартості конкретного предмету закупівлі? Просимо дати відповідь на предмет застосування норми Закону базуючись на прикладах: 1. Вартість закупівлі згідно річного плану по коду ДК 00-00-00 7 500 000,00 грн. (річна потреба), а вартість першої закупівлі, яку необхідно провести (потреби І кварталу) по цьому ж коду ДК, складає 180 000,00грн, яку процедуру Замовником має бути застосовано? 2. Вартість закупівлі згідно річного плану ДК 00-00-00 7 500 000,00 грн. (річна потреба), по цьому коду здійснено закупівель на 3 000 000,00 грн., необхідно провести закупівлю з очікуваною вартістю 150 тис.грн., яку процедуру Замовником має бути застосовано? 3. Замовником проведено закупівель згідно коду ДК на суму 8 300 000,00грн. Виникла потреба провести закупівлю з очікуваною вартістю 120 тис.грн., яку процедуру Замовником має бути застосовано? В якому з перелічених прикладів Замовник зобов’язаний здійснити публікацію у відповідності до п.3 ч.2 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» ?
Відповідь
06.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2791 / 2828
доброго підкажіть будь ласка ,якщо тендерним комітетом було засідання о 17/00 в середу .а оприлюднили протокол рішення про переможця в четвер о 10/00 чи е це порушення ?
Відповідь
05.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3342 / 3453
Вітаю. Підскажіть будь ласка, як діяти в даній ситуації: було оголошено відкриті торги на закупівлю товару, однак в ході здійснення закупівлі, нами отримано рішення про зміну назви установи (код ЄДРПОУ не змінюється). Що робити: відмінити торги чи можна внести зміни до тендерної документації? Дякую.
Відповідь
04.11.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3427 / 3534
оговір про закупівлю — господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару (п. 6 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі»). Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених Законом (ч. 1 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі»). Частиною 1 ст. 638 Цивільного кодексу України визначено: договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди. У ч. 3 ст. 180 Господарського кодексу України зазначено: при укладенні господарського договору сторони зобов’язані в будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору. У ч. 4 цієї самої статті також зазначено: умови про предмет у господарському договорі повинні визначати найменування (номенклатуру, асортимент) та кількість продукції (робіт, послуг), а також вимоги до їхньої якості. Вимоги щодо якості предмета договору визначаються відповідно до обов’язкових для сторін нормативних документів, зазначених у ст. 15 цього Кодексу, а в разі їх відсутності — у договірному порядку, з додержанням умов, що забезпечують захист інтересів кінцевих споживачів товарів і послуг. Водночас, відповідно до ч.4, ст.41 Закону «Про публічні закупівлі» умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків визначених ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі». Питання: 1. чи є вичерпним перелік істотних умов, визначених ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі»: обсяг закупівлі (зменшення обсягів закупівлі); ціна (збільшення ціни, зменшення ціни); якість предмета закупівлі (покращення якості предмета закупівлі); строк дії договору та строк виконання зобов’язання. 2. Чи можна вносити зміни до інших умов договору про закупівлю, які не перелічені в ч.5 ст. 41 Закону
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2