Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.07.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5061 / 5070
Доброго дня, підскажіть будь-ласка, як провести відкриті торги, якщо проектно-кошторисною документацією передбачено роботи по реконструкції парку на 2 млн.грн, а можемо освоїти до кінця року лише 900 тис.грн.
Відповідь
02.07.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5306 / 5250
1)В зв"язку зі вступом в дію Постанови від 3 квітня 2019 р. № 426 "Про референтне ціноутворення на деякі лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти" та внесенням змін до підпункту 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. № 955 “Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби” просимо відповісти, за якими цінами потрібно поставляти ліки по договорам, заключеним до 01.07.2019р. - цінами на препарати, встановленими в договорі, чи потрібно міняти ці ціни відповідно до вимог редакції вказаного підпункту постанови 955,я кий вступив в дію 01.07.2019р? 2) Чи потрібно враховувати вимоги редакції вказаного підпункту 2 постанови 955, який вступив в дію 01.07.2019р., при формуванні цінової пропозиції по тендерам, які були розпочаті до 01.07.2019р.? Дякую за відповідь
Відповідь
02.07.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6113 / 5928
Прошу надати відповідь на наступні питання, а саме: - чи необхідно розробляти та оприлюднювати протокол рішення уповноваженої особи про необхідність проведення допорогової закупівлі? Якщо потрібно розробляти протокол та оприлюднювати його, якими нормативно-правовоми актами це передбачено та яка відповідальність для уповноваженої особи за нездійснення цих дій?
Відповідь
01.07.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5327 / 5279
Ми замовник, що здійснює діяльність в особливих сферах. Маємо закупілю послуг, а саме "Послуги зі збирання, перевезення, захоронення, знешкодження побутових відходів, побутових відходів з повітряних суден, великогабаритних відходів" (далі - послуги). Тарифи на дану послугу визначаються в порядку, встановленому КМУ (Постанова КМУ від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», ЗУ "Про відходи", ЗУ "Про житлово-комунальні послуги"). Просимо допомогти визначити чи поширюється дія ЗУ "Про публічні закупівлі" на вказану послугу, враховуючи п.5 ч.4 ст.2 Закону 922? Завчасно дякую!
Відповідь
01.07.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4691 / 4636
Опис ситуації: наше підприємство є державним та створене наказом центрального органу виконавчої влади ( в певній сфері) і ми відповідно до державної форми власності їм підпорядковуємося. Разом з тим наше підприємство відповідно до статуту нашого підприємства має право надавати послуги з метою отримання прибутку. Відповідно до проведеного аудиту використання матеріальних ресурсів нашого підприємства нам було рекомедовано опрацювати питання здійснення процедури закупівлі через систему "Prozorro". Питання: оскільки наше підприємство з одного боку хоч і державне, проте з іншого боку-є госпрозрахунковим і обсяги закупівель в нас менше 200 тис.грн. Чи є законодавче обгрунтування необхідності такому підприємтсву реєструватися в системі здійснення державних закупівель на спеціальних майданчиках?Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2