Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.01.2021 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4680 / 4655
Як врегульовується на практиці дане питання, якщо АМКУ не задовольнив скаргу, з приводу відхилення учасників тендерної закупівлі. Дане рішення АМКУ оскаржували в адміністративному суді. Адміністративний суд задавольняє позов щодо скасування рішення АМКУ. Які подальші дії зі скаргою, з приводу відхилення учасників. Її повторно повинен розглядати АМКУ ? Дане питання не врегульовано чинним закодавством ? Як виходити на практиці з даної ситуації?
Відповідь
19.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2959 / 3072
У 2019 році між юридичними особами приватного права був укладений договір про виконання робіт (надання послуг), який діє до 31.12.2020 року. 19 квітня 2020 року введено в дію нову редакцію Закону України "Про публічні закупівлі" (Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель" від 19.09.2019 року №114-IX). У зв’язку з набранням чинності Закону України "Про публічні закупівлі", юридична особа-замовник робіт (послуг) підпадає під дію цього закону. Пунктом 6 Розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону визначено, що договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону. У зв’язку з вищевказаним просимо надати роз'яснення з наступних питань: 1.Чи можна продовжити дію договору, укладеного до набрання чинності змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та /або збільшити суму договору, шляхом укладання додаткової угоди до такого договору відповідно до вимог Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України, чи необхідно укладати новий договір про виконання робіт (надання послуг) у відповідності до вимог Закону України "Про публічні закупівлі"? 2.Чи поширюється норма пункту 6 Розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про публічні закупівлі" на договір на виконання робіт (надання послуг), укладений до 19.04.2020р.?
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2863 / 2921
Створено нову юридичну особу "відділ освіти" яка не являєтся правонаступником відділу освіти Яготинської РДА (ЛІКВІДАЦІЯ РДА) як бути з питанням закупівлі продуктів харчування та проведення тендерних процедур?Постачальники відмовляются від поставки хліба, молока та м'яса?
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4588 / 4731
Замовником двічі проведено процедуру відкритих торгів мультилотову закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 - 09310000-5 (Електрична енергія) орієнтовна вартість якої була розрахована за ціною, що діяла на момент оголошення цих торгів. За результатами проведення торгів, Замовником прийнято рішення застосувати Переговорну процедуру закупівлі на підставі з п. 1 ч.2 cт. 40 Закону. Запитання : Чи є правомірним збільшення суму договору у зв’язку із зміною вартості товару після проведення відкритих торгів та у період проведення переговорів? Чи не порушує така зміна норми пункту 1 частини 2 статті 40 Закону.
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5681 / 5709
Регіональною програмою економічного і соціального розвитку області бридичну особу, яка є органом державної влади (далі – Замовник), визначено замовником робіт з будівництва об’єкта незавершеного будівництва, недобудованого житлового будинку на умовах співфінансування за рахунок державного фонду регіонального розвитку у розмірі 90% та місцевого бюджету у розмірі 10%. Відповідно до пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України звільняються від оподаткування операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти. Прошу надати роз’яснення з наступних питань: 1. Як визначити очікувану вартість закупівлі при оголошенні процедури «відкриті торги»: з урахуванням податку на додану вартість чи без нього, зважаючи на норму пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України? 2. Чи буде застосовуватися у даному випадку дія пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України до Виконавця робіт, якого визначили за результатами процедури закупівлі, та який є платником ПДВ? 3. Дія пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України розповсюджується на всі операції, що включено до проєктно-кошторисної документації на об’єкт будівництва, чи на окремі розділи, види робіт (виконання будівельно-монтажних робіт, придбання устаткування, матеріалів тощо)? 4. Як Замовник має оплатити вартість будівельно-монтажних робіт: з урахуванням ПДВ чи без ПДВ? 5. Чи має право Замовник оплатити вартість матеріалів, устаткування з ПДВ, що використані у ході будівництва, якщо вони придбані Виконавцем з ПДВ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2