Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.07.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5896 / 5743
Прошу надати відповідь на наступні питання, а саме: - чи необхідно розробляти та оприлюднювати протокол рішення уповноваженої особи про необхідність проведення допорогової закупівлі? Якщо потрібно розробляти протокол та оприлюднювати його, якими нормативно-правовоми актами це передбачено та яка відповідальність для уповноваженої особи за нездійснення цих дій?
Відповідь
01.07.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5131 / 5080
Ми замовник, що здійснює діяльність в особливих сферах. Маємо закупілю послуг, а саме "Послуги зі збирання, перевезення, захоронення, знешкодження побутових відходів, побутових відходів з повітряних суден, великогабаритних відходів" (далі - послуги). Тарифи на дану послугу визначаються в порядку, встановленому КМУ (Постанова КМУ від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», ЗУ "Про відходи", ЗУ "Про житлово-комунальні послуги"). Просимо допомогти визначити чи поширюється дія ЗУ "Про публічні закупівлі" на вказану послугу, враховуючи п.5 ч.4 ст.2 Закону 922? Завчасно дякую!
Відповідь
01.07.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4529 / 4477
Опис ситуації: наше підприємство є державним та створене наказом центрального органу виконавчої влади ( в певній сфері) і ми відповідно до державної форми власності їм підпорядковуємося. Разом з тим наше підприємство відповідно до статуту нашого підприємства має право надавати послуги з метою отримання прибутку. Відповідно до проведеного аудиту використання матеріальних ресурсів нашого підприємства нам було рекомедовано опрацювати питання здійснення процедури закупівлі через систему "Prozorro". Питання: оскільки наше підприємство з одного боку хоч і державне, проте з іншого боку-є госпрозрахунковим і обсяги закупівель в нас менше 200 тис.грн. Чи є законодавче обгрунтування необхідності такому підприємтсву реєструватися в системі здійснення державних закупівель на спеціальних майданчиках?Дякую
Відповідь
01.07.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3773 / 3702
Кошторисом на 2019 рік було передбачено суму на закупівлю пального (до 200 тис.грн.) Установою здійснювалися закупівлі бензину та ДП (договори на 20тис. грн, 12тис.грн...).Тобто суму запланованих на початку року коштів не вичерпано. Додатково було виділено 670тис700грн.(в кінці червня було оголошено процедуру відкритих торгів). Чи має право установа купувати пальне на суму коштів (по кошторису, який затверджено на початку року)до завершення процедури відкритих торгів?
Відповідь
01.07.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4359 / 4570
Відповідно до норм Закону України від 13.04.2017 №2019 "Про ринок електричної енергії" з 01.07.2019 впроваджено нову модель ринку, яка надасть більше можливостей споживачам у виборі постачальників та способів закупівлі електричної енергії. Питання: 1. Двосторонні договори між виробниками і постачальниками або споживачами електроенергії (крупними або середніми непобутовими) укладаються за результатами процедури торгів? 2. Враховуючи перше запитання чи потрібно розривати договори які укладені до 01.07.2019 на термін до 31.12.2019 у разі укладання двосторонніх договорів на оптовому ринку електроенергії?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2