Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.07.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5383 / 5321
У зв'язку з набранням чиності наказу Мінекономрозвитку від 07.05.2019 №790 "Про внесення змін до Поорядку визначення предмета закупівлі", зокрема, внесено зміни до Порядку в частині визначення предмета закупівлі медичних виробів, виникло наступне питання. Всі медичні вироби, які відносяться до НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів" повинні відноситись до коду ЄЗС ДК021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ? І не можно відности до інших кодів класифікатора ЄЗС ДК021:2015? Наприклад "скло предметне" - 33790000-4: Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення; а тепер його потрібно віднести тільки до коду 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, так як відповідно до НК 024:2019 це медичний виріб?
Відповідь
04.07.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5339 / 5197
Проводяться поточні роботи з ремонтних робіт різних вулиць села,, що не перевищують 200 тис. кожен, по ДК України 021:2015 код один,чи не буде порушенням укласти прямі договора та проводити звіти про укладені договора?
Відповідь
03.07.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4085 / 4064
У відповдіь на запит № 498/2019 щодо зміни істотних умов договору Ви відповіли: "При цьому випадки, наведені у пунктах 1-7 частини четвертої статті 36 Закону не передбачають можливості щодо збільшення обсягів закупівлі після підписання договору про закупівлю до повного виконання зобов’язань сторонами у повному обсязі. Поряд з цим, випадки, зазначені у пунктах 3-5 частини четвертої статті 36 Закону не передбачають можливості щодо збільшення суми договору про закупівлю та зміни обсягів закупівлі після підписання договору про закупівлю. Натомість пункти 1, 2 частини четвертої статті 36 Закону передбачають випадки щодо зменшення обсягів закупівлі без збільшення суми договору про закупівлю після його підписання до повного виконання зобов’язань сторонами у повному обсязі. Разом з тим, збільшення суми договору про закупівлю після його підписання можливе у випадках, передбачених пунктами 6, 7 частини четвертої статті 36 Закону без зміни обсягу закупівлі. З огляду на викладене, одночасне застосування пунктів 1-8 частини четвертої статті 36 Закону може призводити до зміни істотних умов договору про закупівлю у непередбачених Законом випадках." Питання: Яким чином одночасне внесення змін у договір про закупівлю за пунктами 1 та 4 або за 1 ат 3 частини 4 статті 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" призводить до внесення змін у договір про закупівлю У ВИПАДКАХ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ? Додатково, надайте відповіді на інші питання висвітлені у запиті № 498/2019. Дякую.
Відповідь
03.07.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5671 / 5530
Переможець торгів має зауваження до отриманого проекту договору Замовника, який було включено до тендерної документації. Зауваження не стосуються істотних умов договору. Чи правомірним буде підписання сторонами цього договору з протоколом розбіжностей?
Відповідь
03.07.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5024 / 4841
Доброго дня! (звертається Замовник) Шановні колеги, потребуємо допомоги/роз’яснення в ході напрацювання рішення замовника. Мета такого рішення: встановлення можливості/неможливості замовнику ефективно вплинути/координувати розвиток подій, які обумовлені непередбачуваними обставинами виробничого характеру. За результатами проведеної процедури закупівлі (відкриті торги) укладено договір на виконання робіт (підряду) з використанням власних матеріально-технічних засобів підрядника та частково матеріалів та обладнання замовника (надалі – БМР) виникла наступна ситуація: під час виконання БМР виникла необхідність внесення змін до проектно-кошторисної документації з подальшим її коригуванням та зменшенням його вартості, а саме: виключення частини робіт та матеріалів. Виходячи з вищенаведеного прошу дати роз’яснення чи можливе зменшення робіт по вже укладеному договору на об’єм який буде коригуватися в проектно-кошторисній документації? Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2