Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.02.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3318 / 3423
В оприлюдненій інформації про закупівлю (закупівля завершена) була допущена технічна помилка, як можна її виправити? Дякую!
Відповідь
03.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4718 / 4581
На виконання робіт чи послуг з метою здійснення господарської діяльності та виконання статутних завдань, які не можуть бути виконані чи надані штатними працівниками або щодо здійснення яких існує недостатність штатних працівників, Театром укладаються договори з фізичними особами, які не мають статусу суб’єкта підприємницької діяльності. До таких послуг належать як специфічні – створення творів мистецтва (режисерських постановок, музичного або художнього оформлення), залучення на ролі акторів у вистави, так і загальні – послуги молодшого медичного персоналу, водіїв, слюсарів, працівників будівельних спеціальностей. Згідно з Інструкцією зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 р. № 5 оплата праці (включаючи гонорари працівників, які не перебувають у штаті підприємства (за умови, що розрахунки проводяться підприємством безпосередньо з працівниками), за виконання робіт згідно з договорами цивільно-правового характеру, включаючи договір підряду (за винятком фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності) входить до фонду основної заробітної плати фонду оплати праці Театру (п. 1.5 та п. 2.1.8). Відповідно до цього та нормативних вимог щодо здійснення планування фінансово-господарської діяльності (при складанні фінансового плану), вказані виплати за договорами віднесені до фонду оплати праці у Театрі з відповідними нарахуваннями загальнообов’язкових платежів. Водночас, за вказаною ознакою контролюючі органи (органи доходів і зборів, інспекція праці) відносять укладені договори та правовідносини, які виникають на їх підставі, до трудових, що виключає поширення дії Закону України «Про публічні закупівлі». Зважаючи на вищевикладене, чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» на придбання робіт чи послуг у фізичних осіб за рахунок коштів фонду оплати праці державного підприємства ?
Відповідь
03.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3325 / 3185
На сьогодні на Державному підприємстві «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької» (надалі – Театр) використовується агентська система реалізації квитків на вистави та заходи на підставі договорів консигнації. За умовами укладених договорів Театр зобов’язується передати Агенту, а Агент зобов’язується за дорученням Театру прийняти для продажу третім особам та реалізовувати від імені та за дорученням Театру квитки на театральні вистави та заходи за обумовлену Договором винагороду (встановлено відсоток від обсягу реалізації квитків Агентом) протягом строку цього Договору. Вказані договори укладені з окремими фізичними особами-підприємцями у жовтні 2015 року із застереженням про безстрокову їхню дію. Згідно з фінансовим планом діяльності Театру, витрати на оплату послуг реалізації квитків (предмет закупівлі визначено нами згідно з ДК 021:2015 за кодом 55900000-9 «послуги з роздрібної торгівлі») у 2017 році становлять понад 200 тисяч гривень. Зважаючи на вищевикладене, чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» на правовідносини між Театром та агентами, які виникли на підставі таких договорів, укладених до набрання ним чинності ?
Відповідь
03.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3371 / 3493
Комітетом конкурсних торгів КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» розміщено оголошення від 10.03.2016 року №071263, "ВДЗ" №46(10.03.2016) щодо закупівлі бензину та дизпалива за процедурою запиту цінових пропозицій. За результатами розгляду отриманих чотирьох цінових пропозицій (протокол Комітету від 25.03.2016), Комітетом було відхилено пропозицію ТОВ «ТЕХНО-НАФТА-ГАЗ», як таку, що не відповідає вимогам замовника, зазначеним у запиті, враховуючи, що у ЄДР наявна інформація лише по одному кінцевому бенефіціарному власнику, а по іншому зазначено, що він відсутній, і немає відмітки про причину відсутності. З огляду на зазначене вище, у відповідності до п ч.1 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо надати консультацію з наступного питання: - чи потрібно було відхилити пропозицію учасника ТОВ «ТЕХНО-НАФТА-ГАЗ», враховуючи, що у ЄДР наявна інформація лише по одному кінцевому бенефіціарному власнику, а по іншому зазначено, що він відсутній, і немає відмітки про причину відсутності. Заздалегідь вдячні за консультацію.
Відповідь
03.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3851 / 3741
Згідно Наказу Мінекономрозвитку № 2092 від 19.12.2016 року «Про внесення змін до порядку визначення предмету закупівлі» п.1 розділу II доповнено абзацем: “Під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви лікарського засобу (далі - МНН). У разі якщо предмет закупівлі лікарських засобів містить два та більше лікарських засобів, замовником у дужках зазначається МНН кожного лікарського засобу. Чи стосується дана вимога медичних закладів та установ, які закуповують медичні препарати у великій кількості? Як відображати замовнику у дужках назву лікарського засобу за (МНН) , якщо за договором закупівля медпрепаратів здійснюється в асортименті більше 50 найменувань?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2