Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4919 / 4781
Стаття 4 Закону "Про публічні закупівлі" передбачає: "Дія цього Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є:... 2) паливно-енергетичні ресурси для виробництва електричної, теплової енергії, проведення геологічного вивчення родовищ корисних копалин (у тому числі неопромінених паливних елементів (твелів) для ядерних реакторів);". Чи означає цей пункт, що у разі закупівлі газу виключно для потреб обігріву власних приміщень підприємства, УДППЗ "Укрпошта" може не проводити процедуру закупівлі, і укласти договір без застосування Закону?
Відповідь
05.12.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4789 / 4597
Управлінням економічного розвитку міста проводились відкриті торги із закупівлі 26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдя (Робоча станція (РС) для оформлення та видачі паспортних документів, зняття біометричних даних і реєстрації місць проживання)) (далі – робоча станція). Очікувана вартість цієї закупівлі була визначена відповідно до кошторисних призначень на 2016 рік. Зазначені торги не відбулися у відповідності до положень частини 1 статті 31 Закону – відсутність поданих пропозицій. Відкриті торги із закупівлі робочої станції були оголошені вдруге на очікувану вартість передбачену кошторисом на 2017 рік та знову не відбулися внаслідок відсутності учасників. Просимо надати роз’яснення щодо правомірності застосування переговорної процедури для закупівлі робочої станції у 2017 році відповідно до положень пункту 4 частини 2 статті 35 Закону - замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Зазначаємо, що технічні та якісні характеристики станції, а також вимоги до учасника не були змінені при проведенні двох відкритих торгів і не будуть змінюватись у переговорній процедурі. Кошторисні призначення на закупівлю робочої станції передбачені кошторисом на 2017 рік.
Відповідь
05.12.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6632 / 6337
Чи можемо ми провести переговорну процедуру на період січень-квітень включно. Оскільки плануємо влітку встановити власну мінікотельню, що заощадить значну кількість Гкал. А потім провести переговорну процедуру в жовтні по грудень включно?
Відповідь
05.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5716 / 5662
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), оголошення № UA-2016-11-18-001303-c, Головний сервісний центр МВС (далі – ГСЦ МВС) у листопаді 2016 року розпочав процедуру закупівлі товару за предметом: «Машини обчислювальні, частини та приладдя до них – за кодом ДК 016:2010 – 26.20.1 (лазерні принтери – за кодом ДК 021:2015 – 30200000-1), (пристрій для друку)». Кінцевий строк подання тендерних пропозиціє становив 05.12.2016 об 10 год. 00 хв. 25.11.2016 об 09 год. 32 хв. фізична/юридична особа звернулось із питанням щодо вищевказаної закупівлі, а саме: «24.11.16 у Вас був аналогічний аукціон UA-2016-11-07-001314-c Ця закупівля є повторною від того аукціону чи Ви додатково закупаєте ще 300 од БФП ?». Відповідно до частини третьої статті 23 Закону Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення щодо тендерної документації та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону. За думкою ГСЦ МВС, вищевказане звернення не є по суті запитанням по роз’ясненню щодо тендерної документації та Замовник не повинен надавати та оприлюднювати роз’яснення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. ГСЦ МВС 30.11.2016 об 17 год. 49 хв. через Кабінет на авторизованому електронному майданчику «Е-tender» (адреса в мережі Інтернет – https://bid.e-tender.biz/) в електронній системі закупівель «Prozorro» намагався надати відповідь на звернення, але електронна система закупівель «Prozorro» не прийняла нашу відповідь, та система надала наступне роз’яснення: «Увага! Виникли помилки експорту відповіді до ЦБД». Прошу врахувати, що ГСЦ МВС своєчасно надавав відповідь на звернення в електронній системі закупівель «Prozorro». Прошу надати роз’яснення: - щодо надання Замовником відповідей на звернення фізичних/юридичних осіб, які не є по суті запитанням щодо роз’ясненню до тендерної документації; - яким чином рахується перебіг строків у нашому випадку, протягом якого Замовник повинен оприлюднити роз’яснення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Відповідь
03.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4689 / 4625
Управлінням капітального будівництва була проведена процедура відкритих торгів з закупівлі робіт, очікувана вартість яких не повинна була перевищувати 65 млн. грн. Було заявлено дві тенедерні пропозиції. Після аукціону система розтавила участників відповідно до Закону. Під час дослідження документів на їх відповідність ст.ст. 16 та 17 Закону, одна тенедерна пропозиція була відхилена, а за результатом розгляду другої - виявлено намір укласти договір. Після підписання договору та формування звіту, він був переданий для реєстраціїї казначейській службі. В реєстраціїї договору відмовлено з посиланням на п. 5 ст. 28: якщо за результатами розгляду ТП до оцінки допущено ТП меньше ніж двох участників, процедура закупівель відміняється. На думку Замовника правила цього пункту повинні застосовуватись якщо очікуванна вартість закупівлі відповідає п. 4 ст. 10 Закону. Просимо надати розяснення з цього питання та висловити свою думку щодо дій казначейської служби.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2