Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6243 / 6340
Замовник проводить процедуру відкритих торгів, предмет закупівлі передбачає специфікацію яка включає 1500 найменувань. За результатами аукціону Переможець надає пропозицію, яка по сумі відрізняється від пропозиції аукціону. Причому в меншу сторону.Чи має право Замовник укласти договір з Переможцем на суму, яка є меншою від суми,зазначеній в результатах аукціону.?
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5620 / 5447
29.11.2016 року Публічним акціонерним товариством «Державна продовольчо-зернова корпорація України» через електронний майданчик в системі ProZorro розміщено оголошення про проведення закупівлі обладнання. Згідно оголошення, очікувана вартість предмету закупівлі становить 8 800 000 грн., що за офіційним курсом гривні 2716,8301 грн за 100 євро, встановленим НБУ на 29.11.2016 , складає 323 906,89 євро. Тендерна документація через електронний майданчик в системі ProZorro Замовником не оприлюднена. Встановлено строк для подання тендерних пропозицій до 06.12.2016р. ТОВ "СОК ТРЕЙД" направлено вимогу замовнику про усунення порушення в процесі закупівлі. У відповідь, Публічним акціонерним товариством «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відхилено вимогу ТОВ "СОК ТРЕЙД", у зв`язку з тим, що Товариство здійснює свою діяльність на комерційній основі, отже не є Замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (п.9 ст.1) та не зобов’язане дотримуватись вимог, викладених у Вашому листі. Використання електронного майданчика системи публічних закупівель «Prozorro» Товариством здійснюється виключно для проведення відбору постачальника товару, надавача послуги, виконавця робіт. Просимо надати консультацію з наступних питань: 1) Яким чином юридичні особи та/або майданчики повинні інформувати учасників про те, що підприємство не є замовником в розумінні п.9 ст.1 Закону? 2) Яким нормативним актом регулюється процедура проведення закуплі в системі «Prozorro» юридичними особами, які не є замовниками в розумінні п.9 ст.1 Закону? 3) Який орган здійснює контроль за такими закупівлями?
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6403 / 6417
Виникли додаткові роботи (непередбачені початковим проектом будівництва) вартістю 40 тис.грн. по тендерному договору. Яким чином, ми як замовник, повинні врегулювати це питання: 1. Провести переговорну процедуру - підстава п.п.6, п.2 ст.35з попереднім виконавцем цих робіт 2. Заключити прямий договір з попереднім виконавцем цих робіт, як допороговий, без застосування електронної системи. 3. Ваш варіан... Дякуємо за порозуміння та співпрацю.
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5371 / 5321
Чи може замовник встановлювати в ТД такі кваліфікаційні вимоги: 1) наявність в керівника проекту досвіду в сфері надання послуг, аналогічній предмету закупівлі не менше 15 років. 2) наявність в учасника досвіду в супроводженні більш ніж 20-ти угод аналогічних предмету закупівлі. 3) підтвердження участі в проведенні угод аналогічних предмету закупівлі, за якими відбулося підписання документів для їх завершення на території Європейського Союзу, протягом попередніх 5-ти років і загальна сума таких угод повинна перевищувати певну суму.
Відповідь
05.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4919 / 4781
Стаття 4 Закону "Про публічні закупівлі" передбачає: "Дія цього Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є:... 2) паливно-енергетичні ресурси для виробництва електричної, теплової енергії, проведення геологічного вивчення родовищ корисних копалин (у тому числі неопромінених паливних елементів (твелів) для ядерних реакторів);". Чи означає цей пункт, що у разі закупівлі газу виключно для потреб обігріву власних приміщень підприємства, УДППЗ "Укрпошта" може не проводити процедуру закупівлі, і укласти договір без застосування Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2