Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
9322 / 9209
В переліку органів, уповноважених на здійснення контролю у сфері закупівель, визначених Законом України "Про публічні закупівлі", відсутні органи Національної поліції України, просимо роз’яснити, чи уповноважені будь-які органи (структурні підрозділи) Національної поліції України здійснювати контроль у сфері закупівель, в тому числі: надсилати листи (запити, повідомлення, пропозиції тощо) та вимагати надання інформації про прийняті рішення під час проведення процедури закупівлі та після її закінчення та у який спосіб?
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
10492 / 10135
Підкажіть будь ласка. Наш університет має структурні підрозділи (Коледжі) вони не являються юридичними особами. Ми надали їм доручення на підписання договорів. Створили в кожному коледжі тендерний комітет, затвердили в університеті. Склали їм положення тендерного комітету, порядок проведення допорогових електронних закупівель. І наказом дозволили проводити допорогові закупівлі і надпорогові закупівлі. Тепер вони можуть самостійно робити всі закупівлі.
Відповідь
29.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10694 / 10784
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення чи може замовник приймати до розгляду до завантаженні файли - документи після закінчення строку подання тендерних пропозицій? Чому завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, здійснюється учасниками і після закінчення строку подання тендерних пропозицій? Заздалегідь дякую за відповідь!
Відповідь
17.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11200 / 11322
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про ринок природного газу» п. 27) постачальник природного газу - суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із постачання природного газу; Відповідно до ст. 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» ліцензуванню підлягають : пп 27) транспортування та розподіл природного газу, газу (метану) вугільних родовищ, його зберігання в обсягах, що перевищують рівень, встановлений ліцензійними умовами, та постачання, крім постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом; Згідно з Листом Мінекономрозвитку від 01.12.2015 N 3302-05/40083-06 та відповідно до положень частини першої статті 13 Закону України «Про ринок природного газу» всім споживачам гарантується право вибору та зміни постачальника природного газу. При цьому у зазначеному Законі України відсутні поняття “постачальник природного газу за нерегульованим тарифом” та “постачальник природного газу за регульованим тарифом”. Питання: чи потрібно вимагати ліцензію на постачання природного газу в учасників процедури закупівлі природного газу при здійсненні закупівлі за бюджетні кошти, якщо постачальникам природного газу за нерегульованими тарифами отримання ліцензій відмінили, чи не буде вимога про надання ліцензії в тендерній документації дискримінацією учасників закупівлі.
Відповідь
11.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
10091 / 9852
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи має право замовник, здійснюючи закупівлю природного газу, вимагати у переможця при підписанні договору на постачання (продаж)природного газу (товар)ліцензію на постачання природного газу, так як в Законі "Про ринок природного газу" визначено, що постачальник природного газу здійснює діяльність на підставі ліцензії, про що Уповноважений орган посилається в розясненні від 01.12.2015р. Але Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" ліцензування постачання природного газу не передбачене. Тому вимога замовника може оскаржуватися переможцем. Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2