Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2343 / 2280
До 19.04.20 було укладено договір на капітальний ремонт обєкту. Наразі виникло питання по додаткових роботах. Раніше дане питання вирішувалось застосуванням ст. 35 ЗУ "Про піблічні закупівлі" шляхом проведення переговорної процедури. Чи можна зараз застосувати переговорну процедуру за старими правилами якщо договір укладено до 19.04.2020 року? якщо ні то як вирішити дане питання?
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2247 / 2186
ОСББ буде приймати участь у тендерних закупівлях за спрощеною процедурою. 1. Як повинно зареєструватися ОСББ на ПРОЗОРРО як державний замовник або як комерційний замовник? ОСББ маленьке, всього 16кв. та має тільки одну посадову особу - голову правління. 2.Чи може голова правління з вищою технічною освітою бути уповноваженою особою?
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2271 / 2260
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» у новій редакції (далі-Закон), яка набула чинності 19.04.2020р. у пп.37), п.1 Ст.1 Закону передбачена можливість участі у закупівлі Учасника - об’єднання юридичних осіб - нерезидентів без створення окремої юридичної особи, наприклад консорціум. Розуміємо, що такий консорціум без створення юридичної особи можливий лише за іноземним законодавством. Об’єднання юридичних осіб - нерезидентів без створення окремої юридичної особи планує взяти участь у публічних закупівлях за предметом закупівлі Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення (45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація) та уповноважений учасник (член) консорціуму має відповідну за видами робіт Ліцензію на будівельну діяльність в Україні. Розуміємо, що Об’єднання юридичних осіб - нерезидентів без створення окремої юридичної особи – не може отримати Ліцензію на будівельну діяльність в Україні оскільки не є юридичною особою. Питання: Чи достатньо для участі у публічних закупівлях за предметом закупівлі Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення (45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація) наявності відповідної Ліцензії на будівельну діяльність в Україні лише у уповноваженого учасника (члена) консорціуму за умови що всі ліцензовані роботи виконуватимуться таким уповноваженим учасником (членом) консорціуму? Чи навпаки, вимагається відповідна Ліцензія для усіх учасників (членів) консорціуму?
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2469 / 2364
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» у новій редакції (далі-Закон), яка набула чинності 19.04.2020р. у пп.37), п.1 Ст.1 Закону передбачена можливість участі у закупівлі Учасника - об’єднання юридичних осіб - нерезидентів без створення окремої юридичної особи, наприклад консорціум. Розуміємо, що такий консорціум без створення юридичної особи можливий лише за іноземним законодавством. Питання: Яким чином завантажувати через електронний майданчик Тендерну пропозицію такого Учасника? Чи як саме консорціум, який не має реєстраційних даних оскільки не є юридичною особою? Чи як уповноваженого учасника (члена) такого об’єднання юридичних осіб - нерезидентів без створення окремої юридичної особи?
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3105 / 3175
Статтею 16 Закону визначено, що Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям процедури закупівлі. До процедур закупівель, як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 Закону, відноситься і переговорна процедура закупівлі (пункт 2 ст.13 Закону). Проте, ст. 40 Закону, яка регламентує умови застосування переговорної процедури не передбачено надання учасниками процедури закупівлі підтвердження їх відповідності кваліфікаційним критеріям під час проведення переговорів, а містить лише вимоги щодо частини першої статті 17 Закону. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення щодо наявності/відсутності у замовника законного права вимагати від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям та про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 16 Закону, особливо під час застосування переговорної процедури як виняток у випадках, передбачених пунктів 2-7 статті 40 Закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2