Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4746 / 4860
Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо: учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура; Питання: Якщо постачальник перебуває в стадіїї банкрутства. Чи може замовник посилатися на вищевказану норму закону?
Відповідь
10.06.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
4242 / 4422
Доброго дня. Прошу надати роз’яснення стосовно наступного випадку: Замовником були оголошені відкриті торги предметом закупівлі яких є будівельні роботи. В тендерній документації замовником були опубліковані відповідні об’єми необхідних будівельних робіт. Визначено переможця відкритих торгів який для участі у відкритих торгах склав відповідну кошторисну документацію згідно опублікованих замовником в тендерній документації об’ємів необхідних будівельних робіт та з переможцем укладено відповідний договір про закупівлю. В процесі виконання переможцем договору про закупівлю та після отримання в повному обсязі від замовника проектної документації на будівництво було виявлено, що в опублікованих замовником в тендерній документації необхідних об’ємах будівельних робіт містились помилки та описки (деякі об’єми будівельних робіт, що містяться в проектній документації НЕ були враховані в опублікованих в тендерній документації об’ємах необхідних будівельних робіт відповідно до яких переможцем складалась кошторисна документація (та яка після визначення переможця стала додатком до договору про закупівлю), а деякі об’єми необхідних будівельних робіт, що містились в тендерній документації навпаки були зазначені помилково та їх виконання є неможливим. Відповідно до вищезазначеного, виконання договору про закупівлю в передбачених кошторисною документацією об’ємах є неможливим за відсутності при цьому вини переможця торгів, оскільки кошторисна документація переможця торгів складалась відповідно до наданих замовником в тендерній документації об’ємах необхідних будівельних робіт, які містили помилки. Чи можливо підрядником в межах укладеного договору про закупівлю та в межах зазначеної в договорі про закупівлю договірної ціни (без її збільшення) відкоригувати кошторисну документацію (яка є додатком до Договору про закупівлю) шляхом усунення вищезазначених недоліків з обґрунтуванням цього положеннями п.3 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» як випадок «покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю»? Якщо вищезазначений варіант є неможливим, то прошу надати роз’яснення щодо інших законних шляхів врегулювання вищезазначеної проблеми.
Відповідь
10.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6702 / 6606
Замовником двічі проведено відкриті торги, що відмінені на підставі ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Таким чином, виникла підстава для застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону. Разом з тим, строки поставки товару, визначені в тендерній документації відкритих торгів, стали неможливими для виконання. Просимо надати роз’яснення чи має право замовник під час застосування на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону переговорної процедури закупівлі встановити строки поставки товару, відмінні від визначених у тендерній документації відмінених відкритих торгів, за умови, що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізнятимуться від вимог, визначених замовником у тендерній документації.
Відповідь
10.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5663 / 5599
Добрий день! В зв'язку з виробничою необхідністю та враховуючи специфіку підприємства. Прохання надати чітке роз'яснення щодо можливості застосування ч.3 ст. 631 ЦК України при укладанні Договору з учасником переговорної процедури закупівлі. При цьому слід зазначити, що оплата послуг здійснюватиметься лише після проведення процедури та після укладання Договору. Дякую!
Відповідь
10.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6260 / 6258
Відповідно до частини 3 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» забороняється укладення договорів про закупівлю, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, крім випадків, передбачених цим Законом. Чи можливе застосування у договорах на закупівлю ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України? Якщо так, то в яких саме процедурах закупівлі (відкриті торги;торги з обмеженою участю; конкурентний діалог; спрощена закупівля; переговорна процедура)? Чи можливе застосування ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України у додаткових угодах до основного договору, якщо такою додатковою угодою вносяться зміни до істотних умов основного договору з урахуванням положень частини 5 статті 41 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2