Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.04.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3621 / 3819
Чи несе секретар тендерного комітету відповідальність після звільнення з роботи за тендери проведені коли він ще працював? якщо так, то як довго?
Відповідь
18.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4757 / 4579
Доброго дня! Відповідно до ч. 2 ст. 21 ЗУ "Про публічні закупівлі" в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначаються ОЧІКУВАНА вартість закупівлі. В свою чергу, відповідно до ч. 2 ст. 31 Закону Замовник має право визнати торги такими, що не відбулися, у разі якщо ціна найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі. З наведених статей можна дійти висновку, що учасник в складі тендерної пропозиції може запропонувати ціну, яка буде перевищувати очікувану (тобто ту, яка вказана в оголошенні). Проте система Прозорро в автоматичному режимі блокує введення більшої ціни, ніж зазначеної в оголошенні. ПИТАННЯ: на підставі яких нормативно-правових актів обмежуються права учасника процедури закупівлі та блокується введення ціни, яку учасник визначив для себе прийнятною (навіть, якщо вона більше очікуваної)?
Відповідь
18.04.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3961 / 3871
Згідно п.22 с. 1 Закону України "Про публічні закупівлі" проектування підпадає під термін "Роботи".У "Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015 проектування належить до послуг. Як вірно визначити предмет закупівлі- а саме: "Проектування «Розкриття та підготовка похилого поля шахти". Очикувана вартість закупівлі 1 400 тис. грн. Як правільно визначити Замовнику - чи роботи, чи це є послуги?
Відповідь
18.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5093 / 4973
Відкриті торги по процедурі закупівлі робіт з технічного переоснащення котельні - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-04-02-001604-a, було відмінено, у зв’язку з поданням для участі в них менше двох тендерних пропозицій. Однак, документи, що підтверджують відповідність єдиного учасника кваліфікаційним критеріям були розкриті в реєстрі пропозицій. Просимо вказати правові підстави розкриття в системі документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які були подані єдиним учасником закупівлі, та чи є такі дії правомірними.
Відповідь
18.04.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3350 / 3273
Доброго дня! Установа планувала і оголосила закупівлю за процедурою відкриті торги комп'ютерного обладнання з розрахунку 6 000,00 грн. за одиницю, за КЕКВ 3110. В результаті аукціону пропозиція переможця склала 5 800,00 грн. за одиницю, відповідно це вже КЕКВ 2210, видатків за цим КЕКВом на цю мету не передбачено. Договір в органах ДКСУ не зареєструють без наявності бюджетних призначень. Як правильно діяти в цій ситуації? Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2