Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4438 / 4392
1) через скільки робочих днів, після відміни відкритих торгів, Замовник може повторно розмістити на майданчику оголошення? 2) чи може Замовник відмінити торги після розміщення рішення органом оскарження щодо переможця процедури закупівлі, тобто ви розглянули нашу скаргу, розмістили рішення, замовник його виконав, а потім відмінив торги. Чи правомірне його рішення?
Відповідь
10.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4165 / 4043
тендерна пропозиція представлена предметом закупівлі, який розділено на 2 лоти. зясувалося, що серед учасників, які подали тендерні пропозиції, у 1му лоті та у 2му лоті є особи, які повязані між собою. фізична особа-підприємець, що подала пропозицію у 1му лоті, є засновником юридичної особи, яка подала пропозицію у 2му лоті. переможцями аукціонів у 1му та 1му лотах є ці повязані між собою особи. чи можна відхиляти тендерні пропозиції цих учасників на підставі п.7.ч.1. ст. 17 Закону "Про публічні закупівлі" як такі що подані в рамках однієї тендерної пропозиції повязаними особами? дякую
Відповідь
10.05.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3680 / 3517
Чи вважається порушенням Принципів закупівель (відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, запобігання корупційним діям і зловживанням, замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників) та/або інших правових актів при закуплі Предмета закупівлі виключно за кодом "15860000-4 Кава, чай та супутня продукція" вимагання Замовником (що оформлене в тендерній документації виключно під кодом 15860000-4) від Постачальника Предмету закупівлі (15860000-4 Кава, чай та супутня продукція) надання Послуг з оренди обладнання для приготування/та/або споживання напоїв (кавомашини, вендингове обладнання, посуд та інш.)з Предмету закупівлі на підставі, на нашу думку, злочинно-навмисного ігнорування/та/або навмисного невірного тлумачення Замовником чітко визначених нормативних понять, а саме: кодування товарів (ДСТУ 3993-2000), постачання продукції (ДСТУ 3278-95, Правила Інкотермс), переходу права власності на товар (за ст. 334 Цивільного кодексу України), виробництво (ДСТУ 2960-94) з отриманням нового товару (ДСТУ 3993-2000), товар (за ДСТУ 3993-2000), продукція (ДСТУ 3278-95, ДСТУ 3230-95), готова продукція (ДСТУ 3278-95), вимоги до товару (ДСТУ 3993-2000), життєвий цикл товару (ДСТУ 3294-95), товарорух (за ДСТУ ДСТУ 3294-95), приймання товару (ДСТУ 3993-2000).
Відповідь
10.05.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3551 / 3500
Чи вважається порушенням Принципів публічних закупівель (а саме недискримінація учасників: - вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах; - замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників) в разі встановлення Замовником в Тендерній документації конкретної страни виробника Предмету закупівлі, без зазначення можливості надання еквіваленту за цією (страна виробництва) вимогою (тобто, наприклад: виробник - Італія).
Відповідь
10.05.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
4726 / 4756
Відповідно до законодавства України оплата виконаних субпідрядниками робіт може проводитися безпосередньо замовником, якщо це передбачено договором підряду та договором субпідряду (п. 101 Загальних умов договорів підряду затверджених постановою КМУ № 668 від 01.08.2005р.). Чи можливе укладення між замовником та генпідряником додаткової угоди про здійснення оплати замовником безпосереденьо субпідряднику для прискорення закупівлі матеріалів, виробів та обладнанння, які використовуються при виконанні будівельних робіт субпідрядною організацією? Чи існує практика здійснення оплат замовником безпосередньо субпідряднику по укладених за результатами тендеру договорах?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2