Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
303 / 292
Чи застосовується вимога щодо ступеня локалізації в Україні для закупівлі визначених Законом України "Про публічні закупівлі" товарів, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. грн., під час закупівель за постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану”
Відповідь
22.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
387 / 403
Чи вправі Замовнику відмовити учаснику (відповідно яких нормативних документів) в участі у спрощеній закупівлі, що була оголошена відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 169 від 28.02.2022 (зі змінами) силаючись на те, що такий учасник та/або його власник (контролер), кінцевий бенефіціар зареєстрований на тимчасово непідконтрольній Україні території? Будемо вдячні за надану інформацію.
Відповідь
22.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
401 / 403
Доброго дня! Відповідно до пункту 6-1 Розділу 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник здійснює закупівлю товарів, визначених підпунктом 2 цього пункту, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва дорівнює чи перевищує: у 2022 році - 10 відсотків. Договір був укладений до моменту набранням цим пунктом законної сили. Чи застосовується даний пункт ЗУ "Про публічні закупівлі" до договорів про закупівлю товарів визначених підпунктом 2, уладених до моменту набрання чинності даним пунктом 6-1?
Відповідь
21.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
624 / 610
Я, Коробкін Олександр Віталійович, подав через застосунок Дія заяву на виплату мені, як ФОП допомоги у розмірі 6500 грн, заява подана 30 березня 2022 року, в ДІЇ прийшло повідомлення про зарахування коштів 10 липня, проте фактично кошти на картку не надійшли, хоча я звертався в банк і перевіряв,кошти до цього часу не поступили. Повідомлення в Дії виявилось хибним. ПРОШУ ПОВІДОМИТИ МЕНЕ ПРО ДАТУ ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ з метою усунення можливого шахрайства.w
Відповідь
21.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
621 / 608
Так як, визначення приналежності до замовників та віднесення їх до певної категорії, здійснююється самостійно на підставі документів, нормативно-правових актів тощо. З метою правильного прийняття рішення і подальшої організації діяльності підприємства, Прошу надати індивідуальну консультацію з питання :"Чи є підприємство КП "Чернівціміськліфт" (код33540107) Замовник в розумінні Закону "Про публічні закупівлі"". Оскільки виникли сумніви, якою ознакою керуватися,якщо згідно Статутних документів підприємства ми:"п.1.1. Міське комунальне підприємство "Чернівціміськліфт", (Підприємство) є комунальним підприємством, що засноване на власності територіальної громади м.Чернівців. Підприємство створене відповідно до рішення 30 сесії міської ради IV скликання від 24 лютого 2005 року № 685. Власник – Чернівецька міська рада." і також " П.1.6. Підприємство здійснює свою діяльність на принципах комерційного розрахунку та власного комерційного ризику, вільного найму працівників. 2.1.Основною метою створення Підприємства є: 2.1.1. Забезпечення в місті безперебійної та безпечної роботи ліфтів; 2.1.2. Здійснення виробничої, господарської, комерційної та іншої діяльності для отримання прибутку." Юридична особа не є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2