Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3774 / 3874
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, якщо у процедурі "Відкриті торги" за результатами аукціону вийграв Учасник, у якого в ЄДРПОУ у графі "вид діяльності" вказано квед тільки на роздрібну торгівлю, а оптової та виробництва товару немає, що роботи? Чи потрібно перевіряти Вид діяльності у процедурах закупівля у Учасників?
Відповідь
06.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3782 / 3682
1) Чи можливо укласти договір без застосування порядку проведення спрощених закупівель (прямий договір), на підставі абз. 3 п. 3 ч. 7 ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", оскільки очікувана вартість процедури закупівлі (відкриті торги) становить понад 900 тисяч гривень, та 20% від очікуваної вартості не перевищує 200 тисяч гривень.?
Відповідь
03.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2996 / 3157
Підскажіть будь ласка, чи являється порушенням те, якщо учасник надав аналогічний договір та відгук на нього від тієї ж самої організації, яка і проводить закупівлю?
Відповідь
03.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4130 / 3972
Питання по суті во вкладенні
Відповідь
28.07.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3570 / 3584
Чи має право Замовник брати до розгляду документи, які були завантажені Учасником процедури закупівлі після закінчення терміну подачі документів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2