Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.02.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1483 / 1443
У відповідь на запит 107/2020 ДП МА "Бориспіль" отримало відповідь з посиланням на лист лист від 17.01.2018 № 3304-06/1900-06 “Щодо учасників нерезидентів” та від 16.11.2017 № 3304-06/41825-06. Проте о цих листах йдеться про документи нерезидентів, що подаються в складі тендерної пропозиції. Ми дуже просимо роз’яснити позицію відносно документів переможця (вона не відображена в перелічених вище листах), а саме: 1. переможець-нерезидент має надати довідку від підрозділу МВС України, чи може надати довідку від відповідного підрозділу країни – учасника? 2. в якій країні переможець – нерезидент має бути «не судимим»: в Україні, чи в своїй країні? Дуже сподіваємось на отримання відповіді, оскільки це суттєво впливає на формування вимог тендерної документації.
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1563 / 1463
Добрий день! Нами було визначено переможця 23.01.2020 року. Враховуючи норми ЦКУ, останнім днем подання документів переможцем буде 28.01.2020 року. Проте позиція Верховного суду, що зазначена в постанові від 19.12.2019 по справі №916/452/19 зазначає, що в 5-ти денний строк надання документів переможцем враховується день публікації наміру. Просимо надати аргументовану відповідь на таке питання: чи враховується в 5-денний строк надання документів переможцем день публікації повідомлення про намір укласти договір?
Відповідь
24.01.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1770 / 1639
Листом від 16.01.2020 № 3304-04/2361-06 Мінекономіки повідомило, що довідки про несудимість переможцям торгів надають відповідні підрозділи МВС України. Просимо роз’яснити: 1. переможець-нерезидент також має надати довідку від підрозділу МВС України, чи може надати довідку від відповідного підрозділу країни – учасника? 2. в якій країні переможець – нерезидент має бути «не судимим»: в Україні, чи в своїй країні?
Відповідь
18.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1543 / 1582
питання по змісту Закону(Стаття 17. Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, п.2. Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання).Суть питання: Тут мається на увазі невиконання зобов'язань перед цим же замовником чи перед будь яким іншим? І взагалі - якими документами слід обгрунтованувати розірвання договорів з недоброчесними виконавцями? тільки рішення суду чи може це бути просто акт? Якщо це просто акт - чи потрібно його десь реєструвати? роз"ясніть, будь ласка.
Відповідь
16.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1513 / 1606
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи вносились зміни до статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2