Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
919 / 876
Доброго дня! Чи підпадає під дію ЗУ "Про публічні закупівлі" забезпечення технічними засобами реабілітації за індивідуальною заявкою особи з інвалідністю? Казначейство вважає що так і пропонує (!) публікувати на прозоро договір із інформацією про стан здоров"я особи, в інтересах якої здійснюється така закупівля. Буду вдячна за вичерпну відповідь.
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
968 / 954
п.5 та п.6 Розділу Х «Прикінцевих та перехідних положеннь» Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції, визначеній Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» №114-IX від 19.09.2019р. встановлено наступне : 5. Процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону. п.6. Договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону. Зважаючи на вищенаведене : 1. якщо процедура закупівлі розпочалась до 19.04.2020р., тобто до набуття чинності законом №114-IX від 19.09.2019р., а договір за даною процедурою укладається після 19.04.2020р., тобто після набуття чинності законом №114-IX від 19.09.2019р., які норми закону повинні бути зазначені в договорі, що регламентують зміну істотних умов, якщо замовник наполягає на їх визначенні, а саме, ст. 36 закону №922-VIII від 25.12.2015р. чи ст. 41 закону №114-IX від 19.09.2019р. 2.Чи вважається договір, процедура закупівлі за яким розпочалась до набуття чинності законом №114-IX від 19.09.2019р., укладеним після 19.04.2020р. за нормами ЗУ "Про публічні закупівлі", що діяли до набрання чинності ЗУ №114-IX від 19.09.2019р. 3 Чи вважаються договори закупівлі, що укладаються згідно з раніше укладеною рамковою угодою, що набула чинності 01.03.2020р. строком дії -3 роки, та які будуть укладатись протягом строку дії рамкової угоди, укладеними за нормами ЗУ "Про публічні закупівлі", що діяли до набрання чинності ЗУ №114-IX від 19.09.2019р., чи такі договори повинні укладатись, якщо вони будуть підписуватись 20.04.2020 і далі, з урахуванням вимог закону, що набув чинності 19.04.2020р.
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
980 / 1014
У зв’язку з введенням в дію Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 №321 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 №238) (далі – Постанова) управлінням соціального захисту населення Запорізької міської ради по Хортицькому району (далі – управління) здійснюється забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки та кріслами колісними згідно з договорами, укладеними управлінням з підприємством та особою з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками (далі - тристоронній договір) відповідно до п. 23 Постанови. Відповідно до п. 23 Постанови особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або їх законні представники самостійно обирають підприємство, з яким буде укладено тристоронній договір, та повідомляють управління про вибір такого підприємства. З огляду на викладене вище просимо надати відповідь на питання: 1. Чи повинне управління у разі здійснення закупівлі технічних та інших засобів реабілітації за тристороннім договором відповідно до п. 23 Постанови без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень оприлюднювати звіт про укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до ст. 10 Закону України «Про публічні закупівля». 2. Чи потрібно визначати предмет закупівлі у разі здійснення закупівлі за тристоронніми договорами крісел колісних окремо по кожній особі з інвалідністю, дитині з інвалідністю, інший особі.
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1037 / 1060
Добрий день. Управління праці та соціального захисту населення проводить відшкодування перевізникам за здійснений пільговий проїзд мешканців міста (за рахунок коштів міського бюджету). Вартість відшкодування перевищує 200.0 тис.грн. Враховуючи зміни до Закону України "Про публічні закупівлі" підскажіть будь ласка: - чи необхідно проводити в даному випадку процедуру електронних закупівель? - якщо ні, то чи ми повинні публікуваті звіт про укладений договір? - чи відображати у річному плані видатки на відшкодування (компенсацію)?
Відповідь
16.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
971 / 993
Закупівля комунальних послуг(газ.вода.електроенергія)до 200 ти. грн.У січні був висвітлений план на ПРОЗОРО.Заключені договора.Що робити після 19 квітня?Як проплачувати ком.послуги.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2