Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.11.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4562 / 4406
Доброго дня. Цікавить таке питання: ТОВ "ВЕНБЕСТ" (юр.особа) має філії без статусу юридичної особи, а саме цікавить Харківська філія ТОВ "ВЕНБЕСТ", як може філія брати участь у тендері? Які документи необхідно завантажувати до системи? (Положення про філію та Статут юр особи?)
Відповідь
29.10.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5832 / 5848
Чи може електронний майданчик встановити інші (менші)тарифи ніж встановлені Постановою КМУ № 166 у ст. 5 за подання тендерної пропозиції? При цьому залишити винагороду встановлену у ст. 6 Постанови КМУ № 166. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
12.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
4903 / 4918
Яким чином Переможець торгів повинен надати документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25 грудня 2015 року № 922-VIII, якщо Замовником торгів у тендерній документації не встановлено вимог до порядку подання цих документів? У електронному вигляді через електронну систему закупівель або у паперовому вигляді безпосередньо на адресу Замовника?
Відповідь
17.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6802 / 6614
Підприємство-резидент України планує брати участь у тендері в складі ФОП/ТОВ і є новоствореною юридичною особою. Прошу Вас повідомити, чи має право замовник вимагати від учасників бути не новоствореною юридичною особою, та потребувати учасників мати реєстрацію ЄДРПОУ не менш ніж 4 роки?
Відповідь
10.09.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4630 / 4623
Чи можуть учасники за договором спільної діяльності (нерезидент та постійне представництво іншого нерезидента, яке є Оператором СД) брати участь разом у процедурі закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2