Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3375 / 3412
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, чи буде вважатись забезпечення тендерної пропозиції таким, що не відповідає умовам тендерної документації та чинному законодавтву України (зокрема, наказу Мінекономіки №2628 від 14.12.2020), якщо забезпечення (гарантія) адаптовані під конкретну процедуру закупівлі (н-д, виключені слова "спрощена закупівля" при наданні забезпечення в іншій процедурі закупівлі (відкритих торгах) або замість слова "принципал" вказано "учасник" (при цьому, із тексту гарантії випливає, що учасник - це також принципал)? Дякую.
Відповідь
14.07.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3432 / 3485
Висловлюємо Вам свою повагу та просимо надати відповідь щодо наступного. Згідно із пунктом 1 ФОРМИ забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, затвердженої Наказом МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції» вимагається вказувати, зокрема «Відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія банком, страховою організацією, фінансовою установою (у разі наявності)». Одночасно, у підпункті 11 пункту 4 ВИМОГ до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, затверджених Наказом МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції» (далі – Вимоги) передбачено, що: «11) у разі якщо надавачем гарантії є страхова організація, зазначається: назва договору, відповідно до якого надається гарантія, його номер та інші реквізити договору в разі їх наявності; ліцензія на здійснення страхової діяльності». При чому, відсутнє будь-яке застереження щодо обов’язковості вказання назви договору, відповідно до якого надається гарантія, його номеру та інших реквізитів договору, якщо надавачем гарантії є банк. Вимоги визначають обов’язкові вимоги до гарантії, яка надається як забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, передбаченої пунктом 10 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі», банками, іншими фінансовими установами та страховими організаціями. Питання: Якщо надавачем гарантії є Банк, чи обов’язково потрібно заповнювати інформацію у Гарантії щодо «Відомостей про договір, відповідно до якого видається гарантія банком, страховою організацією, фінансовою установою (у разі наявності)» ?
Відповідь
06.07.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3889 / 4107
Замовник встановив в ТД, що учасник має надати: "лист-згоду на основні умови договорів та погоджений проект договору....». У тендерній пропозиції учасника відсутній лист-згода на основні умови договору". І відхилив нашу пропозицію. Ми надали підписаний проект Договору, з підписами і печаткою на кожній сторінці, але лист-згода, який був приготований не був відсканований з тех.причин (залипання листів) і цього ми не помітили. Відповідно постає питання: чи правомірне таке відхилення, якщо ми підписом і печаткою вже надали свою згоду з усіма умовами договору і лише через технічний "баг" техніки не помітили/не надали лист-згоду? Також, в самому проекті договору зазначається: "*За результатами закупівлі цей проет договору може бути змінений, але в будь-якому випадку без зміни істотних умов договору." Тобто ми ще і під цим ставимо підпис і печатку керівника, висловлюючи погодження. Дякуємо за роз'яснення
Відповідь
25.06.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3456 / 3521
Вимогою тендерної документації є надання гарантійного листа щодо дотримання учасником у своїй діяльності норм чинного законодавства стосовно санкцій з відповідним переліком нормативно-правових документів. Учасник надав відповідного листа-гарантію, але в ньому відсутній один пункт з переліку, наведеного в тендерній документації. Чи є відсутність одного нормативно-правового документу в листі гарантії підставою для відхилення з урахуванням того, що згідно пункту 11 частини 1 статті 17 Закону замовник перевіряє учасника у відкритих реєстрах. Чи взагалі існує потреба у замовника вимагати лист-гарантію щодо санкцій якщо замовник самостійно перевіряє учасника у відкритих реєстрах та може відхилити на підставі п.11 ч.1 ст.17? Дякую.
Відповідь
25.06.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3353 / 3431
Якщо для закупівлі робіт або послуг замовник залучає потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Чи є обовязковим оприлюднення цін субпідрядників/співвиконавців в укладених з ними договорах? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2