Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.01.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3453 / 3461
Доброго вечора. Чи може голова ТК, члени ТК бути одночасно уповноваженою особою?
Відповідь
24.01.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3823 / 3593
Доброго дня. Наше підприємство новостворене. Чисельність працівників, на даний момент, становить 3 працівники. Для створення тендерного комітету не вистачає кількості працівників, тому логічно плануємо призначити уповноважену особу. Підскажіть будь ласка, чи це є правильно? Як правильно сформулювати в наказ на призначення і чи вказувати в наказі(січень 2020 року) доплату за покладення на працівника як додаткової роботи, чи доплата повинна призначатися з 01.01.2022 року (відповідно листа Мінекономіки 3305-04/52038-03 від 06.12.2019) Дякую
Відповідь
24.01.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2487 / 2391
Яким актом утворюється тендерний комітет та затверджується Положення про ноього в органах місцевого самоврядування (Березнегуватська селищна рада), якщо в селищній раді видаються такі акти: рішення сесії селищної ради, рішення виконавчого комітету селищної ради, розпорядження селищного голови? Прошу Вас у відповіді зазначити конкретний акт так, як думки наших фахівців та депутатів мають велику розбіжність.
Відповідь
13.01.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2626 / 2664
Доброго дня. Чи можлива робота ТК, якщо один із членів ТК звільнився? Чи обов’язково в разі звільнення члена ТК видавати наказ про його виведення зі складу комітету?
Відповідь
28.12.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
5835 / 5526
Відповідно до абз. 1 ч. 1 ст. 11 та ч. 1 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX (далі – Закон) з 19.04.2020 за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель відповідатиме уповноважена особа, яка призначається замовником одним з визначених Законом способів. Водночас ч. 4 прикінцевих та перехідних положень Закону установлено, що до 01.01.2022 для організації та проведення процедур закупівель замовник може утворювати тендерний комітет, який для цілей Закону № 114 визначений як – службові (посадові) та інші особи замовника, призначені відповідальними за організацію та проведення процедур закупівлі згідно із Законом № 114. Процедурами закупівлі згідно зі ст. 13 Закону є відкриті торги, торги з обмеженою участю, конкурентний діалог і переговорна процедура закупівлі. Чи випливає з вищезазначеного, що спрощені закупівлі можуть організовуватися та проводитися виключно уповноваженою особою замовника?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2