Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3435 / 3347
Доброго дня! Відповідно до пункту 7 частини першої статті 17 Закону замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі . Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради проводив чергову закупівлю. На стадії кваліфікації з’явилися підозри до учасників, а саме щодо їх пов’язаності. За для підтвердження або спростування цієї інформації та для об’єктивної оцінки учасників ми звернулися з офіційним листом на майданчик «zakupki.prom.ua» з проханням надати IP адреси учасників закупівлі, на що нам відповіли, що IP адреси є конфіденційною інформацією і майданчик нам її не надасть. Надайте, будь-ласка, роз’яснення: яким чином Замовник може перевірити пов’язаність учасників процедури закупівлі? Та чи є правомірними дії майданчика «zakupki.prom.ua», щодо ненадання інформації Замовнику.
Відповідь
05.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3314 / 3174
Чи можна проводити замовнику-комунальному підприємству процедуру закупівлі послуг на два роки?
Відповідь
05.11.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4302 / 4294
Замовник послуги - здійснює діяльність в окремих сферах господарювання - надання послуг аеропортів. пп.3. п.4 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено, що дія цього закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари для перепродажу третім особам, за умови що замовник не займає монопольне становище на ринку таких товарів nf sнші суб'єкти господарювання вільно здійснюють продаж таких товарів за тих самих умов, що і замовник. Чи розповсюджується пп.3. п.4. ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" - на перепродаж замовником товарів (послуги) харчування пасажирам (третім особам)?
Відповідь
05.11.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3316 / 3194
Доброго часу доби. Є два замовника послуги і один виконавець. Послуга має ціну більшу ніж кожен з замовників окремо міг би заплатити, тобто наприклад послуга вартує 200000,00 грн. а у кожного з замовників лише по 100000,00 грн. Замовники різні юридичні особи, але їм підходить одна в та сама послуга виконавця. Чи можна укласти тристоронню угоду з можливістю двох замовників оплатити частку ціни. дякую
Відповідь
05.11.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3733 / 3501
Доброго дня!!! Просимо надіслати відповідь на цей лист (додається)!!! Відповідь до нас не дійшла! Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2