Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4489 / 4578
Чи дозволяється в договорах за результатами проведеної закупівлі ( переговорна процедура, відкриті торги, спрощена закупівля) встановити що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.(ч.3. ст. 631 ЦК України)З урахуванням того, що оплата за послуги буде проведена не раніше дати укладення договора після проведення процедури.
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3033 / 3096
Доброго дня, ми плануємо провести свято в одному з районів області, та хочемо оголосити тендер з правами інтелектуальної власності (сценарій на проведення свята). Поясніть нам специфіку проведщення процедури тендеру з правами інтелектуальної власності (авторського права) та чи можна провести даний тендер за бюджетні кошти? Заздалегідь дякую.
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3276 / 3448
1. Чи вимагається від Переможця процедури закупівлі - переговорної процедури закупівлі документи передбачені частиною 6 статі 17, а саме: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті? Питання 2. Чи вимагається від Переможця процедури закупівлі - переговорної процедури закупівлі - (у разі застосування переговорної процедури у випадках, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) документи передбачені частиною 6 статі 17, а саме: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті? Просимо надати додаткове роз'яснення, так як цієї інформації немає у листі № 3304-04_34835-06 від 03.06.2020.
Відповідь
15.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3822 / 3691
В закладі загальної середньої освіти (дитсадок) має власний бюджет - основний та спеціальний фонд та статус юр. особи. Чи плюсувати під час проведення закупівель кошти з основнового та спеціального фонду, чи можна закуполювати один і той же товар чи послуги по одному коду ДК окремо за кожен із фондів.
Відповідь
14.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5524 / 5591
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 40 переговрна процедура закупівлі застосовується якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Просимо пояснити, що мається на увазі під поняттям основний договір чи включає цей договір усі зміни, що до ньог овносился протягом його дії?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2