Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.04.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
593 / 659
Чи включає в себе пункт ПКМУ від 20 березня 2020 р. № 225 «Реконструкція, реставрація, капітальний ремонт приміщень та споруд закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» послуги з проектування, проведення експертизи проектно-кошторисної документації, авторського та технічного нагляду вищезгаданих робіт?
Відповідь
09.04.2021 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
708 / 683
1. Чи правомірним є покладення рішенням (наказом) начальника організації (військового інституту) фунцій оповноваженої особи на військовослужбовця (як додаткової роботи, але без відповідної доплати згідно з законодавством)? Відсутність доплати аргументована статтею 25 Закону України № 1700-VII “Про запобігання корупції”, у якій визначено, що військовим заборонено займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту). При цьому у військовому інституті є працівники (не військові), яким є можливість здійснювати доплату. 2.Чи має право і на якій підставі військовослужбовець відмовитися від виконання фунцій оповноваженої особи (як додаткової роботи)?
Відповідь
09.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
658 / 697
Чи може один і той самий субпідрядник бути у декількох учасників однієї тендерної пропозиції з виконанням однакових робіт?
Відповідь
09.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
370 / 351
Доброго дня! Відповідно до вимог підпункту 1 абзацу 3 пункту 4, підпункту 2 абзацу 4 пункту 4 та підпункту 3 абзацу 3 пункту 4 розділу Вимоги до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції, затверджених Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14 грудня 2020 року № 2628 у реквізитах банківської гарантії зокрема, зазначається категорія юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, гаранта, принципала, бенефіціара. Просимо надати відповідь - до якого нормативного документу звернутися для визначення цих категорій та яку інформацію необхідно зазначити у реквізитах гарантії.
Відповідь
09.04.2021 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
411 / 421
Наша компанія, як представник учасника публічної закупівлі, звертається до вас з проханням надати розгорнуту відповідь стосовного наступного. Відповідно до пункту 21 ст. 18 Закону України “Про публічні закупівлі” № 922-VIII (надалі – Закон), протягом одного робочого дня після прийняття рішення за результатами розгляду скарги орган оскарження в електронній системі закупівель надає інформацію про резолютивну частину рішення та протягом трьох робочих днів з дня його прийняття розміщує рішення в електронній системі закупівель. Рішення за результатами розгляду скарги відразу після розміщення в електронній системі закупівель автоматично оприлюднюється в електронній системі закупівель і надсилається суб’єкту оскарження та замовнику. Відповідно до пункту 22 ст. 18 Закону, рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються. Якщо рішення органу оскарження, прийняте за результатами розгляду органу оскарження, не було оскаржене до суду, таке рішення має бути виконано не пізніше 30 днів з дня його прийняття органом оскарження. Пунктом 21 ст. 18 Закону передбачено, що рішення за результатами розгляду скарги відразу після розміщення в електронній системі закупівель автоматично оприлюднюється в електронній системі закупівель і надсилається суб’єкту оскарження та замовнику. У зв’язку із чим постає ряд питань: 1) З якого саме моменту починається відлік зазначених 30 днів - з дати засідання колегії АМКУ (тобто, дати прийняття рішення) або ж з дати публікації рішення в системі?; 2) Якщо відлік починається з дати прийняття рішення - яким чином Замовник може його втілити до моменту його повної публікації у системі, адже Замовник не має можливості ознайомитися з детальним змістом, викладеним у такому рішенні в повному обсязі, доки воно не буде опубліковане?; 3) Якщо рішення органу оскарження, прийняте за результатами розгляду органу оскарження, було оскаржене до суду, підтвердженням чого є ухвала про відкриття провадження у справі – яким чином замовник буде виконувати дане рішення та які будуть наслідки для даної процедури закупівлі?. Будемо вдячні за надання вичерпної відповіді. Контактні дані для зворотньої відповіді – lawgaranties@gmail.com З повагою, Директор Кучеренко Леонід м.Київ 09.04.2021
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2