Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.07.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
684 / 709
Добрий день, після перемоги учасником у відкритих торгах - був укладений і опублікований договір, однак помітили формальну (механічну/технічну) помилку по деяким позиціям у специфікаціії , хоча загальна сума за тендер й обсяг, згідно результатів аукціону, не змінилися, і загальна вартість з ПДВ і без ПДВ вказані вірно, що робити замовнику і учаснику в такому випадку і чи можна укласти додаткову угоду, змінивши специфікацію (без зміни загальної суми й обсягів) в такому випадку, не розриваючи договір ? Замовник хоче категорично розривати договір, спираючись на ч.4 ст.41. Чи буде правомірним дійти згоди з обох сторін й внести зміни й не розривати договір, зробивши внесення правильних цін по деяким позиціям в специфікації ? І чим можна аргументувати свою позицію замовнику, щоб дійти згоди й не розривати договір.
Відповідь
19.07.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
658 / 630
В проекті Договору не було передбачено Додаток № 3 до Договору - "Перелік субпідрядних організацій", але при поданні тендерної пропозиції переможець надав інформацію про субпідрядників, яких планує залучати. Чи можна на стадії підписання доповнити Договір Додатком № 3 до Договору - Перелік субпідрядників, якщо такий додаток не був передбачений проектом Договору?
Відповідь
19.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
686 / 749
Управління освіти Краматорської міської ради просить Вас надати роз’яснення, яким чином можливе проведення процедури закупівлі «Відкриті торги для закупівлі енергосервісу» без порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» враховуючи розбіжності наявні між нормами Закону України «Про публічні закупівлі» та Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації».? Відповідно до ст.3 Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» «….Стаття 3. Особливості здійснення закупівель енергосервісу 1. Закупівлі енергосервісу здійснюються шляхом застосування процедури відкритих торгів або переговорної процедури закупівлі, яка застосовується виключно у випадках, передбачених пунктом 4 частини другої статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі". 2. У разі здійснення закупівлі енергосервісу за процедурою відкритих торгів строк для подання тендерних пропозицій встановлюється відповідно до абзацу другого частини третьої статті 21 Закону України "Про публічні закупівлі", розкриття тендерних пропозицій відбувається у порядку, передбаченому абзацом другим частини першої статті 27 Закону України "Про публічні закупівлі", розгляд та оцінка тендерних пропозицій відбуваються у порядку, передбаченому абзацом другим частини першої та частиною п’ятою статті 28 Закону України "Про публічні закупівлі".» Тоді як, ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» описує «Проведення конкурентного діалогу», а п.4 ч.2 цієї статті звучить як: «підстави, встановлені статтею 17 цього Закону». ст.21 Закону України «Про публічні закупівлі» носить назву «Інформування про проведення відкритих торгів» та абз. 2 ч.3 ст.21 Закону України «Про публічні закупівлі» взагалі відсутній у поточній редакції Закону, що унеможливлює встановлення строку для подання тендерних пропозицій відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі»; ст.27 Закону України «Про публічні закупівлі» носить назву «Забезпечення виконання договору про закупівлю» та абз.2 ч.1 ст.27 Закону України «Про публічні закупівлі» взагалі відсутній у поточній редакції Закону, що унеможливлює здійснення розкриття тендерних пропозицій відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі»; ст.28 Закону України «Про публічні закупівлі» носить назву «Розкриття тендерних пропозицій/ пропозицій» та абз.2 ч.1 ст.28 Закону України «Про публічні закупівлі» описує процедуру розкриття тендерних пропозицій а ч.5 ст.28 Закону України «Про публічні закупівлі» взагалі відсутня у поточній редакції Закону, що унеможливлює здійснення розкриття тендерних пропозицій відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі»; Враховуючи особливості закупівель послуг з енергосервісу та обов’язкове дотримання Замовниками вимог Закону України про «Публічні закупівлі», виникає правова колізія - невідповідність змісту статей Закону України «Про публічні закупівлі», змісту статей Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації». Управління освіти Краматорської міської ради просить Вас роз’яснити чи можливо провести взагалі провести процедуру закупівлі «Відкриті торги для закупівлі енергосервісу» без порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» ?
Відповідь
16.07.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
608 / 654
Добрий день! За рузультатами участі в публічній закупівлі уклали із замовником договір на постачання будівельних матеріалів. Станом на сьогодні ціна на будівельні матеріали збільшилася. Відповідно до умов договору підтвердження факту коливання ціни товару на ринку підтверджуєтьс довідками та/або листами відповідних органів, установ та організацій, які уповноважені надавати відповідну інформацію щодо коливання ціни товару на ринку. Просимо розяснити які органи, установи та організації, окрім Торгово-промислових палат, мають повноваження надавати інформацію про коливання цін будівельних товарів на ринку.
Відповідь
16.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
482 / 505
Доброго дня. Наказом Мінекономіки від 14.12.2020 № 2628 затверджено форму забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції та Вимоги до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції. В абз. 13 п. 1 форми забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції вказано наступну вимогу: "Відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія банком, страховою організацією, фінансовою установою (у разі наявності)". В п. 11 розд. 4 вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, вказано: "у разі якщо надавачем гарантії є страхова організація, зазначається: назва договору, відповідно до якого надається гарантія, його номер та інші реквізити договору в разі їх наявності;". Отже, відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія обов'язково зазначаються у разі якщо надавачем гарантії є страхова організація. Чи потрібно зазначати відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія, якщо вона надається банком чи фінансовою установою? Чи відповідатиме банківська гарантія наказу Мінекономіки від 14.12.2020 № 2628 якщо в ній не буде вказано відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія (адже вимога стосується лише страхових організацій)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2