Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
371 / 417
Прошу надати письмову відповідь на наступні питання: 1.Згідно з рішенням Постійно діючої комісії адміністративної колегії Антимонопольного комітету нам, як замовнику, чи належить відмінити відхилення пропозиції ТОВ «ЛАЙТ КАМЕРА ГО» та продовжити процедуру відкритих торгів у термін 30 днів, тобто до 24 листопада 2021 року в рахуванням наступного. 18 листопада 2021р. управлінням подано позов немайнового характеру про визнання протиправним та скасування рішення Антимонопольного комітету України до Окружного адміністративного суду міста Києва. У разі, якщо ця справа не буде розглянута, як належить поступити: виконати рішення АМКУ на яке подано скаргу, або не вчиняти ніяких дій до прийняття рішення Окружним судом м. Києва? 2.Чи має право Антимонопольний комітет України накласти штрафні санкції за невиконання рішення?
Відповідь
19.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
412 / 454
КП "Міжнародний аеропрт Запоріжжя"відноситься до замовників визначених у пункті 4 частини першої ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Аеропорт має котельню, яка виробляє теплову енергію для забезпечення теплом об'єкти аеропорту, але не має лицензії . Чи можливо закуповувати газ без застосування закону - п.2 ч.6ст.3 закуну, а саме : цей закон незастосовується, у випадку, якщо замовники, визначені у пункті4 частини першої ст.2 Закону, здійснюють закупівлі таких предметів закупівлі: 3) паливно-енергетичні ресурси для виробництва електричної, теплової енергії.....
Відповідь
18.11.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
478 / 478
Доброго дня. Чи повинен центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, до здійснення оплати (на етапі взяття бюджетних зобов'язань) за договором про закупівлю, перевіряти наявність річного плану, та звіту по договору при укладанні договору здійсненого без використанні електронної системи. Чи потрібно в такому звіті оприлюднювати сканкопію договору.
Відповідь
18.11.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
400 / 395
Прошу Вас, надати роз`яснення, щодо застосування норм Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в ситуації, яка склалася під час закупівлі, а саме: Для потреб Державної прикордонної служби України, в грудні місяці 2020 року Військовою частиною 1471 (далі – Замовник) було проведено процедуру закупівлі та укладено договір на постачання товару для потреб 2021 року. В зв’язку з неналежним виконанням договірних зобов’язань постачальником, вказаний договір було розірвано в березні 2021 року. Оскільки потреба на вказаний товар – не відпала, в квітні 2021 року, Замовником було розпочато повторну процедуру закупівлі, яка в свою чергу не відбулась у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. В подальшому, було оголошено повторну процедуру закупівлі, яка триває на даний момент. Питання: Чи має право Замовник застосувати переговорну процедуру закупівлі відповідно до пп.3 п.3 ч.2 ст.40 Закону у зв’язку з розірванням договору з вини постачальника та нагальною потребою, яка виникла у Замовника під час проведення вищевказаної процедури закупівлі?
Відповідь
18.11.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
455 / 442
Роз'ясніть будь ласка, казначейство відхиляє договори (ID: UA-2021-11-12-013349-a), укладений без використання електронної системи закупівель по причині відсутності скану договору в звіті про закупівлю, Моя крапка зору"" Керуватись ч. 3 ст.3 Закону Законом України «Про публічні закупівлі», у якій відсутня обов'язкова вимога щодо завантаження договору про закупівлю в електронній системі закупівель, тому відсутність скану договору про закупівлю у звіті про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель є виконання умов Закону ", і п.1 ст. 10 Законом України 13) звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель — протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю. Казначейства наголошує: " ч. 3 ст.3 Закону Законом України «Про публічні закупівлі» У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. - 10) договір про закупівлю та всі додатки до нього — протягом трьох робочих днів з дня його укладення;
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2