Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3762 / 3805
Доброго дня. У статті 11 ЗУ "Про закупівлі" після 19 квітня 2020 року вказано, що відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа, яка визначається або призначається шляхом покладення на працівника (працівників) із штатної чисельності функцій уповноваженої особи ЯК ДОДАТКОВОЇ РОБОТИ З ВІДПОВІДНОЮ ДОПЛАТОЮ згідно із законодавством. Звертаю вашу увагу, щоУ Законі до 19 квітня 2020 року фрази: "ЯК ДОДАТКОВОЇ РОБОТИ З ВІДПОВІДНОЮ ДОПЛАТОЮ згідно із законодавством" не було. Питання: Чи правомірно керівнику без згоди працівника наказом закріпити юриста, економіста або когось ще УО ? Чи несе керівник відповідальність за таке рішення без згоди працівника? Який мінімальний розмір доплати? У статті 32 КЗпП, вказано, що головною умовою зміни істотних умов праці є саме зміни в організації виробництва і праці. Однак, ці зміни в організації у більшості замовників відсутні, також відсутні штатні посади фахівця закупівель. Я розумію що вказане питання не зовсім Ваше, однак, залишилося два місяці і для замовників потрібно внести ясність. Може Ви надсилали відповідний запит до Держпраці? Є ще така стаття: https://www.medoc.ua/uk/blog/jakshho-pracivnik-vikonu-obovjazki-inshogo-pracivnika-potribno-doplatiti Будь-ласка допоможіть всім замовникам та внесіть ясність з цього питання. Диявол криється у незначних питаннях.
Відповідь
05.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4113 / 4109
При оприлюдненні звіту про укладений договір(70000) ,система майданчику (zakupki.prom.ua) вимагає вказувати позиції лікарських засобів ,які плануються закупити.На момент підписання договору (початок року),виписана лише частина закупівлі(перша накладна з переліком лікарських засобів). Чи обовязковим є планування річного переліку і обєму лікарських засобів ,для оприлюднення на початку року або є можливісь вносити зміни в договір при посупленні наступних найменувань і кількості лікарських засобів у наступних накладних.Дякуємо.
Відповідь
05.02.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3645 / 3547
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка. Продовжили термін дії тендерного договору до 31,01,2020 на 20 %. в додатковій угоді ніяких сум не вказували... а по факту взяли газу на суму, яка перевищує 20%. Все сталося тому, що запланований аукціон 08.01.2020 не відбувся - довелося оголошувати знову... і новий договір буде підписаний 11.02.2020. Що робити? як розрахуватися з постачальником за січень та 10 днів лютого...
Відповідь
05.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4003 / 3852
Відповідальною за організацію та проведення спрощеної закупівлі з 19 квітня 2020 року є лише уповноважена особа. Згідно статті 11 Закону та Примірного положення Уповноважена особа повинна мати: - вищу освіту; - не менше двох років досвіду роботи у сфері закупівель; - належний обсяг знань чинного законодавства у сфері публічних закупівель та практика його застосування. Як Замовнику проводити спрощені закупівлі, якщо у жодного з працівників не має двох та більше років досвіду роботи у сфері закупівель? Потреба у проведенні спрощених закупівель у Замовника значна! Взяти у штат нового співробітника чи користуватися послугами закупівельних організацій у Замовника нема можливості.
Відповідь
05.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4121 / 3933
Відповідно до нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі" чи може уповноважена соба одночасно бути головою тендерного комітету?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2