Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.10.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9884 / 8967
В Україні існують комунальні підприємства, створені місцевими радами. В оперативне управління таким комунальним підприрємствам передані адміністративні будівлі. Установи, в основному бюджетні, орендують у місцевих державних адміністрацій в цих будівлях кабінети для здійснення своєї діяльності. А комунальні підприємства з цими установами укладають договори на постачання послуг з утримання нерухомого майна, за якими отримують свій основний дохід. З набранням чинності Законом України "Про публічні закупівлі" введено проведення допорогових закупівель, використання електронної системи закупівель (ч.1 ст.2). Розмір оплати за договорами на постачання послуг з утримання нерухомого майна в основному перевищують 50 тис. грн на рік, а в деяких випадках і дорівнюють або перевищують 200 тис. грн на рік. Внаслідок чого виникають наступні питання. Яким чином комунальним підприємствам укладати зазначені договори? Чи обов'язково проводити допорогові закупівлі з використання електронної системи? Чи є законним проведення переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст.35 Закону України "Про пцблічні закупівлі" - "відсутность конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи", оскільки лише у комунального підприємства є право оперативного управління адміністративними будівлями на підставі рішення місцевої ради?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2