Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3519 / 3453
Добрий день ! В нас на рік заплановано по коду 39160000-1 Шкільні меблі 170000,00 тис грн і процедура прописана - звіт про укладений договір.З них заключено договір на 16 000,00 грн, та залишилось 154 тис. В квітні нам виділили додаткові кошти (цільові освітня субвенція) на приладдя (не мультимедійне) для кабінетів - математики та географії, в сумі 275 000,00 грн. Будемо проводити відкриті торги. Питання в чому - що робити з попередньо запланованими коштами на шкільні меблі, вони розбиті по школах і садочках ( в на 4 школи та 2 садки) та ще й по місяцях.Як проводити послідуючі закупівлі саме меблів ? ДЯКУЮ )
Відповідь
16.05.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3195 / 3160
За результатами проведеної процедури закупівлі «відкриті торги» між замовником та підрядником укладено договір підряду в капітальному будівництві. Договори підряду сторони укладають за порядком, визначеним Загальними умовами укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затвердженими постановою КМУ від 01.08.2005 № 668 (далі— Загальні умови). Ціну договору визначено як «динамічну». У розділі «Проведення розрахунків за виконані роботи» Загальних умов знаходимо вимогу, що оплату за виконані роботи проводять у порядку, визначеному договором підряду. Так, за динамічної договірної ціни прямі витрати під час визначення вартості виконаних робіт розраховують на підставі нормативних витрат трудових і матеріально-технічних ресурсів, виходячи з фізичних обсягів виконаних робіт та уточнених цін ресурсів, прийнятих в договірній ціні. Відповідно до пункту 7 частини четвертої статті 36 Закону істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов'язань сторонами у повному обсязі, крім випадків зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни. Зміна істотних умов договору про закупівлю у випадках, встановлених пунктом 7 частини четвертої статті 36 Закону, може здійснюватись виключно у разі, якщо договором про закупівлю передбачений відповідний порядок зміни ціни, зміни у вищезазначених випадках можуть відбуватися як в бік збільшення, так і в бік зменшення, ціна договору про закупівлю може змінюватися в залежності від таких змін без зміни обсягу закупівлі. Чи мають право сторони договору встановити в договорі підряду в капітальному будівництві, укладеному за результатами проведення відкритих торгів, закупівлю порядок зміни ціни у випадку: - зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, - зміни курсу іноземної валюти, - зміни регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю.
Відповідь
10.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3967 / 3620
Для підприємства розроблено Проект на реконструкцію водозабірних споруд. Виконання робіт згідно Проекту скаладається з трьох етапів, перший в 2018році. Чи буде порушенням законодавства якщо замовником буде оголошено відкриті торги на частину робіт?
Відповідь
07.05.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3326 / 3246
Прошу Вас проконсультувати нас у такому питанні: Ми збираємося оголошувати відкриті торги. Очікувану вартість вказувати краще з ПДВ чи без ПДВ? І якщо ми вкажемо з ПДВ, то чи не буде це дискримінацією для учасників, які працюють без ПДВ? Чи зможе такий учасник подати свою пропозицію і при подачі зможе вказати, що працює без ПДВ (тобто чи буде йому доступна така функція чи система буде автоматично видавати з ПДВ)?
Відповідь
07.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3063 / 2926
Управлінням освіти Дубенської міської ради у березні 2018 року були проведені відкриті торги по предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 55510000 - 8 - послуги їдалень (послуги з надання гарячих обідів дітям в шкільних їдальнях) по 7 лотах. В специфікації тендерної документації про проведення відкритих торгів UA-2018-03-01-000192-а по лоту №1 допущена технічна помилка (опис). А саме, що конкретна назва предмету закупівлі у специфікації зазначена «Вимоги щодо надання послуги визначаються в тендерній документації», а у оголошенні «Послуги їдалень (послуги з надання гарячих обідів дітям в шкільних їдальнях». Управління освіти Дубенської міської ради просить надати інформацію із роз'ясненням щодо виправлені чної помилки.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2