Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
442 / 484
Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області (далі - Управління) просить надати роз’яснення щодо порядку здійснення публічних закупівель (тендерів). Згідно з додатком 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 № 846-р «Про визначення Державної установи «Професійні закупівлі» централізованою закупівельною організацією» Держрибагентство зобов’язано проводити тендери та закупівлі за рамковими угодами через централізовану закупівельну організацію. Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області є територіальним органом Державного агентства рибного господарства України (далі - Держрибагентство), діє у складі Держрибагентства як відокремлений структурний підрозділ і йому підпорядковується, не є юридичною особою та має окремий код ЄДРПОУ. У зв’язку з необхідністю придбання Управлінням бензину та дизельного палива за предметом закупівлі «Нафта і дистиляти» (ДК 021:2015 - 09130000-9) за процедурою відкриті торги та враховуючи вищевикладене, чи зобов’язано Управління проводити таку закупівлю через Державну установу «Професійні закупівлі»?
Відповідь
16.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
532 / 589
Чи можна в процедурних договорах ( переговорна процедура, що здійснюється на підставі відміни двох процедур відкритих торгів за відсутністю необхідної кількості учасників) встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.(ч.3. ст. 631 ЦК України).Враховуючи той факт, що строки надання послуг (за умовами тендерної документації) починаються піздніше, ніж дата відміни останньої процедури відкритих торгів. а також на момент початку строку надання послуг такі послуги (відповідно до вимог Замовника) може надати лише один учасник (не монополія)
Відповідь
16.04.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
498 / 535
Договір, укладений за процедурою «відкриті торги» містить положення щодо наявності певних дозвільних документів, внаслідок отримання яких (дозвіл на будівельні роботи), сторони виконують свої зобов’язання за договором (замовник перераховує аванс, підрядник приступає до виконання робіт). Підчас дії договору відбуваються зміни у законодавстві, а саме: отримання дозвільних документів є необов’язковим (відсутність обов’язку в отриманні дозвільних документів). Питання: яким чином у визначений Законом «Про публічні закупівлі» внести відповідні зміни до договору (видалити положення договору щодо наявності/отримання дозвільних документів).
Відповідь
15.04.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
449 / 493
Чи можлива зміна ціни за одиницю товару (у бік збільшення або зменшення) без збільшення суми, визначеної в договорі, який є предметом закупівлі за договором, що був укладений на суму до 200 000,00 без проведення процедури закупівлі, на підставі п.8 ч.7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 року (зі змінами) : « ч.7 Придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: 8) якщо закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю» ?
Відповідь
15.04.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
485 / 514
ПП "Рослана" виграло тендер на проведення робіт по договору №272 від 07.08.2020. Відповідно до договору (додаток "Договірна ціна") ціна є твердою. Однак (служба замовника КУП "Ековін") в ході виконання договору відмовляється приймати акти виконаних робіт без підтвердження цін на матеріали і ресурси, що на нашу думку суперечить п. 6.4.3 ДСТУ БД.1.1.-1:2013. Однак служба замовника посилається на лист №7/5-851 Державного комітету України з будівництва та архітектури "Щодо уточнення найменувань окремих матеріальних ресурсів" і вимагає надання копій всієї первинної документації (товарно-транспортних накладних на матеріали, розрахунків і оплат техніки і транспорту на підтвердження вартості виконаних робіт). Прошу роз'яснити: чи законні вимоги служби замовника про зазначеній твердій ціні договору і чи має право замовник відмовити виконавцю в прийманні робіт (при твердій ціні) якщо той не надасть підтвердження їх вартості первинними документами . А також, чи має право виконавець не надавати таких документів (окрім сертифікатів якості визначених проектною документацією) замовнику при твердій ціні договору.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2