Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
12016 / 12139
Виникли додаткові роботи (непередбачені початковим проектом будівництва) вартістю 40 тис.грн. по тендерному договору. Яким чином, ми як замовник, повинні врегулювати це питання: 1. Провести переговорну процедуру - підстава п.п.6, п.2 ст.35з попереднім виконавцем цих робіт 2. Заключити прямий договір з попереднім виконавцем цих робіт, як допороговий, без застосування електронної системи. 3. Ваш варіан... Дякуємо за порозуміння та співпрацю.
Відповідь
29.11.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
11325 / 11040
Що діяти, якщо договір, укладений за результатами аукціону (допорогова закупівля), був розірваний?
Відповідь
28.11.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
10886 / 10762
Чи потрібно складати річний план, додаток до річного плану закупівель та зміни, оприлюднювати їх, якщо сума закупівель не перевищує вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо в установі існує тендерний комітет, на який покладені функції щодо проведення допорогових закупівель? Понадпорогові закупівлі у поточному році не заплановано.
Відповідь
04.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
14971 / 14705
Добрий день! Така ситуація, ми провели відкриті торги на бензин та ДТ(це одна закупівля 736 000грн.(лот 1-бензин(552000грн), лот 2-ДТ(184000грн.)), в результаті процедури закупівлі зекономлено 56122гривні. Чи можна тепер ці кошти витратити на бензин шляхом проведення допорогової закупівлі???( чи раз уже був тендер то й інші закупівлі бензину повині проходити через відкриті торги??) Дякую
Відповідь
04.11.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
16670 / 15753
У додатку до річного плану закупівель складеному до набрання чинності Законом України "Про публічні закупівлі" відповідно до ст. 4 Закону України "Про здійснення публічних закупівель" були передбачені кошти на виконання робіт з капітального ремонту. Відповідно до додатку у липні 2016 року було укладено договори про закупівлю без застосування процедур закупівель, оскільки вартість робіт не перевищувала суми визначені в статті 2 Закону. В листопаді Замовник отримав додаткове фінансування на виконання капітального ремонту за тим самим обєктом. Питання: яким чином Замовник повинен відобрадати кошти в плані закупівель і чи потрібно нам проводити прорцедуру закупівель якщо сума фінансування перевищує 50 тис. грн, але загальна вартість робіт не перевищує 1 500 000 грн.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2