Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.07.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3079 / 3025
Доброго дня! Просимо допомогти у вирішенні нагального питання та надати роз’яснення з приводу використання коштів ДФРР, які передбачені на співфінансування робіт із капітального будівництва мережі водопостачання, але які у зв’язку із економією в наслідок подання тендерної пропозиції учасником нижчої від очікуваної вартості, залишаються не використаними? Питання полягає в тому, чи має право міська рада використати зекономлені кошти, які надійшли з ДФРР на той самий об’єкт у відповідності до пункту 6 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі»? Тобто, в процесі прокладання водопровідних труб, до виробничої схеми внесено зміни щодо напрямку прокладання таких труб, як наслідок міській раді необхідно виконати роботи з відновлення зони тротуару після проведення робіт з прокладання водопровідної мережі. В іншому випадку, чи має право міська рада використати зекономлені кошти ДФРР без врахування вимог пункту 6 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом прямого заключення договору із виконавцем робіт з врахуванням частини 1 статті 2 цього Закону. Заздалегідь вдячні за відповідь!
Відповідь
19.07.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3692 / 3610
Добрий день.В 2018р. було укладено договір підряду між Комунальним підприємством (Замовник) та ТОВ "ПІДРЯДНИК"на суму 140 000.00 грн (без проведення тендерної процедури).В 2019 р. проведено коригування робочого проекту по об'єкту виконання робіт,в зв'язку з виникнення додаткових робіт та підвищенням рівня заробітньої плати.Після проведення коригування кошторисної частини загальна сума по договору збільшилася і складає 2 млн грн., в тому числі виконано робіт на 500 000,00грн. В зв'язку з цим виникли питання: 1.Чи підпадає під діє Закону "про публічні закупівлі" комунальне підприємство, з фінансуванням з бюджету, об'єкт-водопостачання? 2.Якщо підпадає, то як поступити в даній ситуації: укладати додаткову угоду, чи проводити переговорну процедуру, чи укладати новий договір?
Відповідь
18.06.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3575 / 3626
За результатами публічної закупівлі, щодо придбання комплектуючої деталі до приладу іноземного виробництва торги не відбулися із за відсутності учасників. По результатах переговорної процедури була досягнута домовленість із нерезидентом фірма "Шимадзу". Їхньою умовою поставки є 100% передплата. Відповідно до абз. 7, підпункту 3, пункту 1 постанови КМУ від 23.04.14 № 117 "1. Установити, що розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату лише у разі закупівлі: 3) на строк не більше трьох місяців: товарів, робіт і послуг у нерезидентів України, якщо вони не виробляються (не надаються) в Україні". Повідомте: - чи може, за таких умов бюджетна організація здійснити 100% передплату?; - чи повинна бюджетна організація вимагати у нерезидента (велика корпорація) довідку про несудимість, довідку про відсутність заборгованості?.
Відповідь
12.03.2019 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
3052 / 2963
Добрий день. Проводили відкриті торги на закупівлю: лот1 – бензин на 142000 грн. та лот 2 – дизпаливо на 520000 грн. Перший раз торги відмінено за двома лотами через відсутність учасників. Другий раз за лотом 2 відбулись відкриті торги, а за лотом 1 торги відмінено через відсутність учасників. Яку процедуру нам необхідно обрати, щоби закупити бензин на 142000 грн.
Відповідь
23.01.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5093 / 5135
Лікарні на проведення кап. ремонт відділення виділені кошти в сумі 5 000 000,0 грн. Згідно проектно-кошторисної документації вартість даних робіт склада - 5 600 000,0 грн.яка включає в себе: проектні роботи, експертизу кошторисної документації, технічний нагляд за виконанням робіт. В минулому році на даний об"єкт було проведено закупівлю на розробку Проекту на суму 30 000,0 грн.та пройдена Підрядником експертиза кошторисної документації. Питання : 1.На яку суму лікарні необхідно провести торги? 2. Якщо сума на техічний нагляд становить 80 000,00 грн. Необхідно торги проводити з урахування цієї суми, чи треба відняти її від загальної суми : 5 000 000,00 - 80 000,00 = 4 920 000,00 грн.? 3. На суму техічного нагляду необхідно робити Звіт про укладений Договір ? 4. Якщо Експертний звіт на суму 5 600 000,00 грн., а Переможець, наприклад, переможе на суму 5 100 000,00 грн. чи потрібно Переможцю робити нову Експертизу кошторисної Документації і отримувати новий Експертний Звіт на суму на яку він переміг ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2